Sari la conținut
Forum Roportal
Comunistu'

se misca rasnita greu foarte greau

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

off-topic : Neformatat de 4 ani si inca mai merge?!!!!!! Remarcabil!

 

on-topic : Defragmenteaza cu incredere.Poti folosi O&O DEFRAG==il gasesti si pe www.filehippo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
off-topic : Neformatat de 4 ani si inca mai merge?!!!!!! Remarcabil!

 

on-topic : Defragmenteaza cu incredere.Poti folosi O&O DEFRAG==il gasesti si pe www.filehippo.com

Daca in aia 4 ani a fost folosit 8-12 ore pe saptamina, cred si eu...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum frate sa folosesti 4 ani un PC si sa nu ai habar ce e aia defragmentare....asta ma baga pe mine la intrebari...ce oameni frate :( :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai suntem prosti :) ce tre sa arunci cu pietre? zi si mie de ce mereu task manager arata 100% si cel mai mult la firefox.exe foloseste ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu unde ai vazut ca am aruncat cu pietre....acu ma scuzi ca a acumula niste cunostinte minime legate de intretinerea PC-ului mi se pare asa mare lucru....asta cand ai si pretentia sa iti mearga....si unde ai vazut tu ca task manager arata mereu 100%(presupun ca te-ai referit la utilizarea procesorului) daca la tine atunci nu e de bine...

Editat de csifer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu unde ai vazut ca am aruncat cu pietre....acu ma scuzi ca a acumula niste cunostinte minime legate de intretinerea PC-ului mi se pare asa mare lucru....asta cand ai si pretentia sa iti mearga....si unde ai vazut tu ca task manager arata mereu 100%(presupun ca te-ai referit la utilizarea procesorului) daca la tine atunci nu e de bine...

 

de ce? mereu face asa . ce are?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca la tine procesorul merge constant la 100% verifica intai de virusi

 

si da-mi si mie detalii de gen cand a fost procesorul curatat ultima oara....e posibil sa fie foarte plin de praf si sa nu se raceasca cum trebuie si risti sa se arda? si spune-mi si de cat timp face asa?

Editat de csifer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca la tine procesorul merge constant la 100% verifica intai de virusi

 

si da-mi si mie detalii de gen cand a fost procesorul curatat ultima oara....e posibil sa fie foarte plin de praf si sa nu se raceasca cum trebuie si risti sa se arda? si spune-mi si de cat timp face asa?

 

e curatat de praf l am dus acum o luna . credeam ca asta e cauza . si vad tot face asa . l am devirusat . erau vreo 80 de virusi.si antivirusi mi a zis ca i a sters . si vad ca a luat o de la capat si mereu la task manager arata ca internetu mananca mult din activitatea procesorului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la mine IE de ex foloseste 60-70 de mii de K si cu tot restul proceselor deschise procesorul ruleaza in medie pana in 20% vezi la performance la primul grafic....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

atunci nu i de la asta . ca acum vad ca tot 60 de mii e si la mine dar nu e suta la suta . atunci de ce face figuri?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×