Sari la conținut
Forum Roportal
ana0nyma

Facultatea de geografie

Postări Recomandate

:giveheart:

foarte interesant. :dance:

 

sa-i sugeram fetii sa aleaga specialitatea "planificare teritoriala". sper ca exista la facultatea de geografie a universitatii Bucuresti. Ce parere ai, punk?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cry:

foarte interesant. :)

 

sa-i sugeram fetii sa aleaga specialitatea "planificare teritoriala". sper ca exista la facultatea de geografie a universitatii Bucuresti. Ce parere ai, punk?

Personal cred ca omul trebuia sa faca numai ce ii place. Si nu ce considera ca va avea un viitor.

La nivel individual, toate profesiile pot fi de viitor daca le faci intr-un mod profesionist.

Iar daca ei ii place o asemenea profesie, da, daca nu, sa se lase pagubasa.

 

Mie nu mi-a placut cartea, si astfel am ajuns sa ii conduc pe altii. Lucru care m-a pus in situatia sa studiez mai mult decat ceilalti. :giveheart: Norocul meu e ca a fost la un nivel inconstient. Putin cate putin.

 

 

Tu, geografista ?

..ca te vad ..cam ratacita. :dance:

Editat de DrunkPunk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi puteti da mai multe detalii despre facultatea de geografie din cadrul universitatii din bucuresti. mi-ar placea sa urmez aceasta facultate. adica, ma refer daca e o facultate buna.

Concurenţa este cea mai mare din Universitate -

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Facultatea de geografie e recomandata celor care vor sa se faca profesori. Alte slujbe in domeniu sunt extrem de greu de gasit. Daca nu vrei sa lucrezi in invatamant atunci mai bine te-ai orienta spre alte facultati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La noi mai sunt multe posturi la bugetari pe stilul vechi, geograful bun la toate care se specializeaza la servici, dar vor disparea inevitabil cu timpul.

 

:roll:

eh...

Si la EI sunt unele posturi pentru unii pe care-i tin sechestrati pe vapor in Atlantic si care-si mai zic cautatori de balene.

:close:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:close: eh ... posturi pe vapor in Atlantic si care-si mai zic cautatori de balene. :pope:

 

 

Man vs. Nature: Crab Fishing in the Bering Sea :roll:

 

omul contra naturii la pescuit raci in Marea Bering :ermm: .... se cauta mereu voluntari!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×