Sari la conținut
Forum Roportal
gargbird

In gara Burdujeni

Postări Recomandate

Inca n-ai captat atentia publicului. Fazele cu situatia materiala deja sunt expirate. Puteam si eu s-o dau de-atatea ori pe-aici cum ca de-abia am bani sa-mi cumpar un pachet de tigari.

 

te intretineam eu daca ziceai :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma duc si eu la culcare. Noapte buna,dragilor!(exclusi aia care-si fac nevoile prin gari)

Are ceva daca folosesc topicul pe post de chat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inca n-ai captat atentia publicului. Fazele cu situatia materiala deja sunt expirate. Puteam si eu s-o dau de-atatea ori pe-aici cum ca de-abia am bani sa-mi cumpar un pachet de tigari.

 

 

Aveti dreptate, stimate domn! Nu trebuia sa-mi etalez situatia pecuniara precara in fata contribuabililor! De fapt am bani, dar ma tem sa zbor, na!

P.S. "Cauti p**a? Suna la ora 12 fix. Cornel. Dau si mooe" (in gara la Campulung-Est)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

off : campulung are si est ????? :-

 

on : :stars:)))))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aveti dreptate, stimate domn! Nu trebuia sa-mi etalez situatia pecuniara precara in fata contribuabililor! De fapt am bani, dar ma tem sa zbor, na!

P.S. "Cauti p**a? Suna la ora 12 fix. Cornel. Dau si mooe" (in gara la Campulung-Est)

 

 

Nu stii ca in perioada preistorica oamenii stateau in grote si pictau tot felul de simboluri, datorita cultului urano-chtonian sau prin simplul fapt ca isi exprimau satisfactia dupa vanarea animalului prin pictarea lui? Azi nu prea mai umbla oamenii prin grote si nu mai picteaza animale sau simboluri solare... in schimb exista gari si sex mai putin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aveti dreptate, stimate domn! Nu trebuia sa-mi etalez situatia pecuniara precara in fata contribuabililor! De fapt am bani, dar ma tem sa zbor, na!

P.S. "Cauti p**a? Suna la ora 12 fix. Cornel. Dau si mooe" (in gara la Campulung-Est)

 

aha

deci matale esti colectionar

si cfr-ist

 

da in gara la ohaba ... ce scrie ? :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×