Sari la conținut
Forum Roportal
gargbird

In gara Burdujeni

Postări Recomandate

mai bine zis cu sorcova.

 

Stimata doamna,

 

Va scriu cu lacrimi in ochi, si cu bietul meu suflet sfaramat in mii de fragmente, vazand ca singura fiinta pe care o credeam alaturi de mine, imi este de fapt impotriva! Ooo, lume cruda! A fi sau a fi nu, asta-i intrebarea! Daca perversii din aceasta lume si-ar da mana, atunci am trai mai bine, fiindca ei nu ar mai putea scrie pe peretii wc-urilor din partia noastra draga!

Chiar credeti, stimata doamna, ca imi bat joc?! Chiar credeti ca, atunci cand merg la vreun wc in gara, nu raman oripilat cand vad in fata pisoarului expresii scabroase de genul: "Veta+Costel=F****i"?! Va asigur ca inima mea tremura la fiecare imprecatie de acest gen! Nu odata mi s-a intamplat sa ma constip in fata unui basorelief de acest gen, ca sa-i spun asa! Dar dumneavoastra nu aveti inima! Sau aveti inima de piatra! Cum poti sa suporti exprimari de genul: "Am tras o besina de 1 metru" fara sa-ti dea lacrimile?! Sunteti total insensibila!!! Adio!

P.S. Ma c*** pe capac ca ma grabesc sa nu pierd trenu! (in gara la Oradea)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stimata doamna,

 

Va scriu cu lacrimi in ochi, si cu bietul meu suflet sfaramat in mii de fragmente, vazand ca singura fiinta pe care o credeam alaturi de mine, imi este de fapt impotriva! Ooo, lume cruda! A fi sau a fi nu, asta-i intrebarea! Daca perversii din aceasta lume si-ar da mana, atunci am trai mai bine, fiindca ei nu ar mai putea scrie pe peretii wc-urilor din partia noastra draga!

Chiar credeti, stimata doamna, ca imi bat joc?! Chiar credeti ca, atunci cand merg la vreun wc in gara, nu raman oripilat cand vad in fata pisoarului expresii scabroase de genul: "Veta+Costel=F****i"?! Va asigur ca inima mea tremura la fiecare imprecatie de acest gen! Nu odata mi s-a intamplat sa ma constip in fata unui basorelief de acest gen, ca sa-i spun asa! Dar dumneavoastra nu aveti inima! Sau aveti inima de piatra! Cum poti sa suporti exprimari de genul: "Am tras o besina de 1 metru" fara sa-ti dea lacrimile?! Sunteti total insensibila!!! Adio!

P.S. Ma c**k pe capac ca ma grabesc sa nu pierd trenu! (in gara la Oradea)

 

Ma doare la basca de mesajele scrise la un WC public nenorocit. Ce-ai zice daca ai face o vizita prin Tg. Jiu si ai vedea cum toti vor sa-si "puna amprenta" pe lucrarile lui Brancusi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
P.S. Ma cack pe capac ca ma grabesc sa nu pierd trenu! (in gara la Oradea)

:-) a nu nu monser

in lehliu si-n babadag

da`n orase mari este o lady care-ti ia 5 lei pe 20 de centimetri de hartie igienica care are si bidinea cu var

noblesse oblige te rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Abia acum incep sa te inteleg....Dar,totusi,de ce nu te duci la wc de pe aeroport?Sau la cealalta gara?

 

N-am bani de avion, doamna draga! Sunt sarac pamant lipitului!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am bani de avion, doamna draga! Sunt sarac pamant lipitului!

 

Doamne! :- Este plin orasul de wc-uri publice si gratis si el merge la gara ca sa se constipe...Nu esti deloc descurcaret.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu de ce te miri?Nu te mai amuzi?

 

ce zicea Liviu .......... nu ma mai amuz ...

 

 

cat despre initiatoru topicului nu are ce face

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am bani de avion, doamna draga! Sunt sarac pamant lipitului!

 

 

Inca n-ai captat atentia publicului. Fazele cu situatia materiala deja sunt expirate. Puteam si eu s-o dau de-atatea ori pe-aici cum ca de-abia am bani sa-mi cumpar un pachet de tigari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×