Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Denigrarea contracandidatului in timpul campaniei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa s-a intamplat si cu Radu Mazare acum o luna. Opozitia l-a acuzat ferm si raspicat ca:

 

- saboteaza investitorii seriosi sa intre in Constanta;

- taie copaci in favoarea constructiilor alandala;

- umileste batranii tinandu-i ore in sir afara la cozi interminabile pt un pachet amarat;

- are interes in mentinerea cainilor vagabonzi si a cersetorilor pe strazile orasului;

- etc, etc

 

Toate acuzatiile care i s-au adus au fost probate si rasprobate, in aceasta campanie am fost implicat si eu si d-aia stiu ce vorbesc.

 

Aici te sustin, Constanta arata ca Havana lui Fidel Castratu, cat despre Mamaia, ia dati un inconjur la locul unde se tin festivalurile de la Mamaia, plus mizeria din statiune e de nedescris parca ar fi un loc parasit. Iarba dintre hoteluri netaiata de cativa ani, a ajuns un fel de arbusti spinosi.

post-161915-1214581582_thumb.jpg

post-161915-1214581593_thumb.jpg

Editat de Ali_Buli_Mangli

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mamaia lui mazariche:

asta nu e denigrare, e realitate si a fost votat

 

Cazinoul parasit cu geamurile sparte.

ce sa zic... decat ca sunt constantean si mai bine tac. :) Sau, si mai bine, te sustin si eu, la randul meu, cu niste poze din Mamaia 2008:

post-75310-1214606937_thumb.jpg

post-75310-1214606951_thumb.jpg

post-75310-1214606969_thumb.jpg

post-75310-1214607051_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca de vreo cativa ani autoritatile se lauda cu gradul de ocupare al statiunii mamaia cu tot felul de tataia subventionati. Altfel nu-mi explic cum ajuns sa arate asa, ca doar nu o fi furat clanul mazare tot bugetul local si l-a dat la pensionari de fiece sarbatoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa zic... decat ca sunt constantean si mai bine tac. :) Sau, si mai bine, te sustin si eu, la randul meu, cu niste poze din Mamaia 2008:

 

De ce nu specifici si CAND au fost facute pozele alea?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu specifici si CAND au fost facute pozele alea?!

 

Desigur inainte de al doilea razboi mondial. Eu v-am spus ca statiunea a evoluat spectaculos, daca nu credeti, mergeti sa va convingeti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu specifici si CAND au fost facute pozele alea?!

DANA... o rugaminte mica, mica si dulce am de la tine: nu te mai ascunde dupa degetel! :D M-as bucura pt tine sa primesti vreun folos substantial de la clanu' Mazare pt a-i lua apararea pe forum, dar tare ma tem c-o faci din amatorism ieftin.

 

Revenind la topic: puteti merge si maine sa vedeti. Pozele le-am facut.. stati sa ma uit in telefon.. pe 17 iunie 2008 (cu exceptia celei de-a 4-a care e ceva mai veche). Normal ca cine nu vrea nu crede, asa ca oricine este invitat sa vada Mamaia 2008! Care mai doriti detalii despre pozele compromitatoare din Mamaia si Constanta, va invit sa-mi trimiteti un mesaj privat si discutam. :)

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Revenind la topic: puteti merge si maine sa vedeti. Care mai doriti detalii despre pozele compromitatoare din Mamaia, va invit sa-mi trimiteti un mesaj privat si discutam. :D

 

Poze compromitatoare se pot face de-a lungul intregului lac Siutghiol (MARE JALE) dar si in orasul Constanta.

Cica marea face rau la depresivi, sa precizam, e vorba doar de portiunea de litoral a Marii Negre aflata pe teritoriul romanesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×