Sari la conținut
Forum Roportal
andi_

Afacerea vietii!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Celor mai multi dintre noi ne e cunoscuta zicala:"pasarile de acelasi soi zboara impreuna".Ei bine ,zicala aceasta este adevarata nu doar in cazul pasarilor,ci si al oamenilor bogati,al celor din clasa de mijloc si al oamenilor saraci.Cu alte cuvinte ,cei bogati relationeaza cu cei bogati,cei saraci relationeaza cu cei saraci,iar cei din clasa de mijloc, cu cei din clasa de mijloc.

Daca vrei sa devii bogat trebuie sa-ti stabilesti legaturi cu cei bogati sau cu cei care te pot ajuta sa devii bogat.

Multi oameni isi petrec intreaga viata in compania celor care ii trag inapoi din punct de vedere financiar.

O intrebare pe care ar fi bine sa v-o adresati este: Compania in care lucrez si oamenii cu care imi petrec timpul sunt dedicati imbogatirii mele?Sau sunt mai degraba interesati ca eu sa continui sa lucrez din greu?

Reply With Quote

 

La aceasta ajuta sau nu sa cunosti Legile banilor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La aceasta ajuta sau nu sa cunosti Legile banilor?

nu exista"legile banilor" ci mai degraba educatia de a face bani si a sti sa investesti,banii sunt doar bani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu exista"legile banilor" ci mai degraba educatia de a face bani si a sti sa investesti,banii sunt doar bani.

 

Si daca te inseli? Eu zic, ca exista ( Ce? Bineinteles Legile Banilor si cei mai curios e ca functioneaza, daca ar fi fost cunoscute de toti cei care si-au depus banii la "Caritas" probabil ca foarte putini ar mai fi facut-o, sa inmulteasca banii de 8 ori ) si sunt general valabile indiferent de rasa, religie sau alte deosebiri sau asemanari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua.As dori sa va intreb ce afaceri se pot incepe cu un capital de max 5000-10 000 Euro.....si care sa aduca profituri mari in perioade relativ scurte.Astept opiniile dumneavoastra.

 

Salut, eu iti propun o franciza in telecomunicatii, un domeniu in plina expansiune, cu 250 euro, ca si partener. O franciza de telefonie americana, care are ca nisa etnicii din intreaga lume, nu doar romanii din strainatate, este pe locul 7 din 6000 de companii de telecomunicatii. Sunt foarte multe avantaje si beneficii, si mai mult aici obtii venit pasiv. Daca esti interesat iti pot oferii mai multe detalii.

Cea mai mica investitie este de 50 euro ca si client, dar poti castiga si bani. Poate ti se pare ca aiurea, dar sa stii ca asa este. O zi buna

daca doresti detalii contacteaza-ma la craciunlv7glogal@yahoo.com, www.gcraciun2.lv7global.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×