Sari la conținut
Forum Roportal
italiano_bosss

Va bucurati ca s-a termina scoala?

Te bucuri sa s-a terminat scoala?  

28 membri au votat

  1. 1. Te bucuri ca s-a terminat scoala?

    • Te bucuri ca s-a terminat scoala?
      0
    • Da
      17
    • Nu
      8
    • Nu imi pasa
      3


Postări Recomandate

si anul asta au fost scurgeri de informatii la bac!

 

si vor mai fi si la probele urmatoare. deja se stiu ce variante se vor da la probele scrise. :lol: plus ca la unele licee daca dai spaga poti sa iei un 9 doar prezentand buletinul. si astfel iau toti ...... bacu' fara sa munceasca ca ceilalti. trist! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va bucurati ca s-a terminat scoala?

Da si nu. Da, pentru ca (aproape) am scapat de-o belea si nu, pentru ca realizez ca o sa-mi fie dor de colegi, de atmosfera din clasa si de acele griji adolescentine. Desi a fost uneori enervant, plictisitor, incomod si dezgustator, liceul a fost, in mare parte, o joaca.

Dumnezeule, sunt adult :o:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dumnezeule, sunt adult :o:.

inca nu, pana la 25 de ani esti in adolescenta prelungita :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si vor mai fi si la probele urmatoare. deja se stiu ce variante se vor da la probele scrise. :) plus ca la unele licee daca dai spaga poti sa iei un 9 doar prezentand buletinul. si astfel iau toti ...... bacu' fara sa munceasca ca ceilalti. trist! :D

Daca stii , da-mi si mie un pm te rog ;)) .

''Scurgerile'' la care va referiti sunt probabil subiectele la oral romana care s-au plimbat pe net cu o seara inainte, dar a doua zi nu au fost aceleasi. :cry: Au fost alte cerinte, care mi s-au parut mai usoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa vedem cati tocilari avem :o: :roll:

esti copil, nu stii sa apreciez ce frumoasa e viata la liceu sau chiar in generala.

analizand mai mult pot spune ca daca tie nu ti-a placut la scoala inseamna ca nu te-ai distrat si faptul ca ai trecut un an de scoala te face ...tocilar 8) (pentru ca ai invatat ca sa treci anul si nu ai invatat pentru tine) :o:

 

la urma urmei nu poti simti gustul placut al chiulului daca nu faci scoala, nu? :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×