Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

relatia moderna

Evaluează acest topic

Ce crezi despre asta?  

36 membri au votat

  1. 1. Ce crezi despre asta?

    • corect, doar unu-i bun la sex si celalalt are bani de-l incurca
      1
    • nu, este urit, este imoral!!!!
      15
    • intr-o anumita perioada este binevenita aceasta atitudine
      9
    • este normal, iei ce-i mai bun de la fiecare
      4
    • atita timp cit nu faci sex cu ambii ( ambele) este ok
      7


Postări Recomandate

Pe aia o tin de buna. :De

[snapbacca]58978[/snapbacca]

Exact. Cea de la "inghetata & cafele, filme pizza si prajituri" de fapt este iubita oficiala, care este abstinenta si studenta eminenta, genul la care taticu' zice "am cu ce b

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ales "atita timp cit nu faci sex cu ambii ( ambele) este oca".Exista tot felul de oameni si tot felul de relatii.Fiecare cuplu se manifesta altfel...unii sunt mai deschisi,mai libertini iar altii din contra..nu interactioneaza cu alte persoane deloc ceea ce nu e bine pentru ca e pacat sa te izolezi de restul lumii(cunosc cazuri si nu mi se pare deloc normal).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exact. Cea de la "inghetata & cafele, filme pizza si prajituri" de fapt este iubita oficiala, care este abstinenta si studenta eminenta, genul la care taticu' zice "am cu ce b

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragul meu,ai o maniera de a te exprima extrem de alambicata,si in titlul topicului si in primul post..incearca sa fi mai simplu.Te-ar prinde mai bine,parerea mea. :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si uite asa ajungeti sa va plictisiti in casnicie. Ca va insurati cu aia oficiala care din ce ai spus mai sus pare ca e cam plictisitoare, miorlaita si mironosita si o lasati balta pe numarul 2 care o fi ea mai "darnica", dar e fata de gasca si va simtiti bine cu ea.  8)"  8)"

[snapbacca]61649[/snapbacca]

Xacat. si uite-asa incepe o viata perpetuu oscilatorie....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dragul meu,ai o maniera de a te exprima extrem de alambicata,si in titlul topicului si in primul post..incearca sa fi mai simplu.Te-ar prinde mai bine,parerea mea. :De

[snapbacca]61657[/snapbacca]

Da. Ai dreptate. Ai PER-FEC-TA DRE-PTA-TE.!! UITE, FAC REPEDE 10 FLOTARI DE PEDEAPSA. e BINE? Iar in privinta topicului- de data asta asa am vrut sa-la abordez, in alte topic-uri am fost mai simplu. Poate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa fie moral?? Poate oficiala/ofcialul te iubeste de innebuneste.. iar nu dupa mult timp si "the sex doll" ajunge sa te iubeasca, in felul ei/lui ce-i drept... ce faci atunci?? Trebuie sa frangi inima cuiva pana la urma... iar asta nu mi se pare normal... cine ne da noua dreptul sa ne jucam cu sufletul celuilalt/celeilalte doar ca sa ne fie noua bine?

 

Nu cred ca suntem neaparat mai nehotarati, doar ca ne place un pic mai mult adrenalina... iar in cazul baietilor e chiar tare sa te lauzi ca joci doua tipe pe degete... cred ca si in cazul fetelor se poate vorbi de acelasi lucru, doar ca noi obisnuim sa numim aceasta joaca "nehotarare" sau "goana dupa barbatul perfect"...

 

8) 8) :yawn:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca oricat de moderna ar fi relatia, conteaza respectul fata de oficiala/oficialul.

 

am votat "e imoral"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×