Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

relatia moderna

Evaluează acest topic

Ce crezi despre asta?  

36 membri au votat

  1. 1. Ce crezi despre asta?

    • corect, doar unu-i bun la sex si celalalt are bani de-l incurca
      1
    • nu, este urit, este imoral!!!!
      15
    • intr-o anumita perioada este binevenita aceasta atitudine
      9
    • este normal, iei ce-i mai bun de la fiecare
      4
    • atita timp cit nu faci sex cu ambii ( ambele) este ok
      7


Postări Recomandate

O atitudine des intilnita: vezi un cuplu la o piesa de teatru, la opera, sau la cofetarie. Dar...tu stii, doar ca colegul tau constituie pe timp de noapte schimbul 2 la femeia respectiva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa vezi ce raspuns am dat : Intr-o anumita perioada este binevenita o asemenea atitudine ... ::good:: Rusinica sa imi fie !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sa vezi ce raspuns am dat : Intr-o anumita perioada este binevenita o asemenea atitudine ... :8): Rusinica sa imi fie !

[snapbacca]58935[/snapbacca]

uite mie nu mi-e rusinica, dar asa am votat si eu!!! :good:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare pentru voi: cea pentru sex stim sigur care-i este rolul, dar cea cu care va duceti la inghetata(chiar si intr-o anumita perioada) pentru ce o tineti...?Raspunsul vostru ar implica si pe primul si pe al patrulea...trei in unu' (de parca n-as fi inteles dar va astept totusi pe voi cu raspunsuri...).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cum zicea un prieten " gasesc cate o bucatica din zana cea buna in fiecare fata"

pai si atunci cum sa astepti tot de la unul(a) singur (a)??? doar daca te multumesti cu putin...sau daca iubesti pre mult...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o intrebare pentru voi: cea pentru sex stim sigur care-i este rolul, dar cea cu care va duceti la inghetata(chiar si intr-o anumita perioada) pentru ce o tineti...?Raspunsul vostru ar implica si pe primul si pe al patrulea...trei in unu' (de parca n-as fi inteles dar va astept totusi pe voi cu raspunsuri...).

[snapbacca]58976[/snapbacca]

o tii de rezerva, cind cea " principala" te lasa balta sau...nu mai corespunde...sau...sau...putina variatie n-a omorit pe nimeni...si culmea, atitudinea este intilnita la muuulta lume, la ambele sexe, dar nimeni nu recunoaste!!! si nu discut de cazul in care esti mla " inghetata " cu partenera ( ul)de....afaceri. Cea mai faina ipostaza este de exemplu a unei tipe care face pe candida ( nu ciuparca, ci puritatea) cu un tip, il pune bine la cheltuiala, si-i suceste bine mintile, spunind ca are mult de invatat, apoi seara iese cu "adevaratul"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o tii de rezerva, cind cea " principala" te lasa balta sau...nu mai corespunde...sau...sau...putina variatie n-a omorit pe nimeni...si culmea, atitudinea este intilnita la muuulta lume, la ambele sexe, dar nimeni nu recunoaste!!! si nu discut de cazul in care esti mla " inghetata " cu partenera ( ul)de....afaceri. Cea mai faina ipostaza este de exemplu a unei tipe care face pe candida ( nu ciuparca, ci puritatea) cu un  tip, il pune bine la cheltuiala, si-i suceste bine mintile, spunind ca are mult de invatat, apoi seara iese cu  "adevaratul"...

[snapbacca]59074[/snapbacca]

 

 

....mda...f comercial gandit...intr-adevar sunt mii de posibilitati...dar toate astea nu aduc nici o satisfactie pe termen lung...si nici nu e de laudat ca faci asa ceva..in ziua de azi nu prea stim ce vrem, si de asta se ajunge la situatii de genu..astfel, iata, uitam pana si de noi si de ceea ce cautam de la bun inceput..cam asta e crudul adevar . :blinca: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o intrebare pentru voi: cea pentru sex stim sigur care-i este rolul, dar cea cu care va duceti la inghetata(chiar si intr-o anumita perioada) pentru ce o tineti...?

[snapbacca]58976[/snapbacca]

 

Maricaule, una le xcita mintea si alta... e agera... :doh: in alt domeniu. Daca intalnesc fata care sa le combine pe amandoua, nu o sa mai aiba timp de fugit dupa multi iepuri. Depinde si de barbati... unii considera ca a fi barbat inseamna " cate femei numeri" in pat. :o:

 

Eu am votat tot cu "e binevenita in anumite perioada". Mai devreme sau mai tarziu toti suntem tentati de asta (cred ca pe la adolescenta totusi... corectati-ma) :( :soc: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am votat cu "e imoral"..am fost tentata de "e binevenit", ce-i drept..tind totusi sa-mi mentin votul..

 

o asemenea atitudine (stiu din proprie experienta) tinde sa-ti uzeze abilitatea de a mai vedea in dragoste&sex cu pers iubita ceva sacru..

 

devine ceva ce "tb facut"..seara cu una, noaptea cu alta, sau altul, ma rog..nu mai e placerea de a te darui unei sg pers..

 

oricum, o fi doar o atitudine tipic feminina faza cu "daruirea" etc. poate partea masculina a forumului n-ar fi de acord cu the foregoing statement. correct me if i-m wrong.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×