Sari la conținut
Forum Roportal
princess_pr

Problema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu e de tine. nu vrei ceva mai bun? tipul e un om slab incapabil sa stie ce vrea sau sa faca . poate e prea egoist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tipul e un om slab incapabil sa stie ce vrea sau sa faca

ba sa ma scuze onorata asistenta, dar baiatul stie exact ce vrea. are prietena de doi ani si o inghesuie pe la colturi pe una care-i cazuta-n limba dupa el. nu e clar?

daca vreti mai clar de-atata, ar trebui eu sa vin sa spun ca prima (prietena) ii convine ca prezenta, de unde si declaratia c-o iubeste, iar pe a doua vrea s-o f*, de aici declaratia ca tine si la alte persoane.

 

sa ma ierte fata cu limba scoasa dupa amicul in cauza, da' asta-i situatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba sa ma scuze onorata asistenta, dar baiatul stie exact ce vrea. are prietena de doi ani si o inghesuie pe la colturi pe una care-i cazuta-n limba dupa el. nu e clar?

daca vreti mai clar de-atata, ar trebui eu sa vin sa spun ca prima (prietena) ii convine ca prezenta, de unde si declaratia c-o iubeste, iar pe a doua vrea s-o f*, de aici declaratia ca tine si la alte persoane.

 

sa ma ierte fata cu limba scoasa dupa amicul in cauza, da' asta-i situatia.

ba io zic

ca tipu e de mentalitate

"femeia daca nu ridica coada"...

 

nu miroase

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

viata este scurta.Asa ca pune piciorul in prag.

 

Ai doua variante.

 

Prima varianta. Are prietena ??No problem!Daca ar fi sotie si prunci,e altceva. Sa spargi familii,nu se merita,dar asa....cale libera.Ia initiativa si simplu,sufla-i-l.

 

 

A doua varianta.Trimite-l la plimbare,ca nu sta masa intr-un picior,nici lumea intr-u fecior.Si distreaza-te fetito.daca acuma nu te distrezi,atunci cind, la pensie????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

^ sincera sa fiu imi convine prima varianta :P desi nu ar fi frumos din partea mea! Iar a doua varianta e greu de indeplinit pt ca am incercat mii de variante sa-l trimit la plimbare 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...a doua varianta e greu de indeplinit pt ca am incercat mii de variante sa-l trimit la plimbare :doh:

haida-de! ai incercat totul sa-l faci sa creada ca te lasi greu, ca daca iti doreai intr-adevar sa nu te mai deranjeze, rezolvai in doua cuvinte totul. bagai un "hai pa!" spus de fata cu prietenii lui si iti garantez ca-n doua zile ii uitai si numele! :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bagai un "hai pa!" spus de fata cu prietenii lui si iti garantez ca-n doua zile ii uitai si numele! :airkiss:

 

De fiecare data knd se dadea la mine ii spuneam sa ma lase in pace in cel mai serios mod si de multe ori au fost momente in care ma suparam pe el si imi ziceam stop dar dupa cateva zile iar mi se ducea mintea la el! :doh:

Catherine25: nu merge nici asta :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×