Sari la conținut
Forum Roportal
SANTA

de ce sunt barbatii asa de ciudati uneori

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca nu ar fii asa ciudati, cu toane, asemenea unui montagne russe, sincer, ne-am plictisi de ei, si daca am stii, mai ales ce ar gandi, deja spiritul nu ar mai exista, si implicit, nici relatia..helllaaaaauuuuuuuu :Pe :De :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce alte organe mai folosesti pentru deplasare nea Apostule? :De

[snapbacca]59149[/snapbacca]

De pe unde sinteti voi ? sa :Pe e pare ca nu cunoasteti anumite expresii...Noroc ca nu face parte din cultura obligatorie. Ati fi ramas corigenti!!!

 

nea Apostu,cand umbli in limba,fa o poza sa te vad si eu..sunt curios cum arata cineva facand asta :o:

[snapbacca]59122[/snapbacca]

Draga tovar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca lumea nu mai stie de gluma..asta este..pe viitor o sa ma abtin de la comentarii..oricum, as dori sa stiu ce a vrut sa zica domnul sau doamna HAGRID ..poate ma lamureste si pe mine..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...am vrut sa spun ca .....unul care se crede smecher arunca o piatra in balta si ceilalti ( ca sa nu folosesc cuvinte grele) se chinuie sa o scoata...multumit de explicatie ?

 

.apropos...te-ai simtit cumva frustrat...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar pe ELE? :soc: Cine sa le mai inteleaga?! :Pe

post-146-1123843637_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar pe ELE? :doh: Cine sa le mai inteleaga?!  :Pe

[snapbacca]59813[/snapbacca]

.. EI, evident! (spre binele lor) :soc:

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deh,dac-ar fi atata intelegere ar fi raiul pe pamant,nu credeti? :doh:

[snapbacca]59832[/snapbacca]

Da, da! Si unde-ar mai fi ditractia? :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da' ce asa mare distractie este sa te certi ca orbetele cand e nevoie doar de putin tact pentru a-la face pe celalalt sa te inteleaga? si de ceva mai mult sau mai putin efort pentru a-la intelege la randul tau. :soc: Exceptand cazurile extreme cand unul debordeaza de "inteligenta" bineinteles iar celalalt nu atinge "standardele". :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine-a pomenit de cearta? Orice secunda petrecuta pentru a remedia o situatie este pretioasa. Si mai pretioase sunt cele de dupa... :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×