Sari la conținut
Forum Roportal
SANTA

de ce sunt barbatii asa de ciudati uneori

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi pare rau ca spider ..scuzati..SPIDER nu mi-a raspuns la frumoasa-mi intrebare...dar asta este...din pacate am vazut ca mi-a si sters-o..dar nu este nici o problema..incercam sa o punem iar ,dar sub o alta forma....

Ai ceva personal cu barbatii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am sters nimic. Ba chiar ti-am si raspuns 8) Probabil cineva acolo sus ma iubeste si sa-a ocupat de chestiune :De Ma, care i-ati sters frumoasa intrebare a pasarelului? Lasati dom-le lumea sa-si impartaseasca impresiile. eeeee :good:

 

pe.sa. nu am nimic cu barbatii. Doar ma distrez aici pe forum. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AAAAAAAAAA..am vazut raspunsul...este oca acum...dar totusi cred ca ai avut mari dezamagiri in ceea ce ii priveste pe barabti....(parerea mea de psiholog amator)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

barbatilor le plac jocurile...dar cand un joc devine serios spun "piua".

In general, barbatii apreciaza, am observat, femeile care se poarta glaciar. Barbatilor, de ce va plac femeile care va "calca in picioare"? Chiar sunt foarte curioasa... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbatilor, de ce va plac femeile care va "calca in picioare"? Chiar sunt foarte curioasa... :good:

[snapbacca]58817[/snapbacca]

probabil pentru ca prin natura lor barbatii sa-au nascut sa fie "cuceritori" (a nu se citi cu sens de fermecatori) 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
probabil pentru ca prin natura lor barbatii sa-au nascut sa fie "cuceritori" (a nu se citi cu sens de fermecatori) :good:

[snapbacca]58819[/snapbacca]

 

poti sa cuceresti si prin farmec,nu? :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poti sa cuceresti si prin farmec,nu? :Pe

[snapbacca]58827[/snapbacca]

:good: desigur ca poti. Eu ma refeream insa la cuceritor cu sens de razboinic. Adica ii place lupta, il atrage pentru ca ii da posibilitatea sa arate tot ce poate. Si de fapt, rezistand unui barbat poti scoate la suprafata "lucruri" bune pe care el nici macar nu banuia ca le-ar detine. Deci ii faci un bine, ii dai posibilitatea sa se autodescopere. :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca si femeilor le plac barbatii duri si care le refuza..intotdeauna aveti inclinatii spre cel care nu va baga in seama sau cel care se poarte urat cu voi..asa ca nu ne acuzati pe noi ....in loc sa vedeti stalpul din ochiul vostru,vedeti scobitoarea din al nosrtu... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai pasarel poate or exista si femei de genul celor descrise de tine. Aici insa discutam despre barbati. Ce tot iti scuturi penele de-aiurea? Calmeaza-te si trateaza subiectul la rece ca altfel o sa-ti scoti singur ochii cu scobitoarea aia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×