Sari la conținut
Forum Roportal
Mihai_Daniel

M-a inselat iubita de 3 ori in 4 ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sal, chiar in momentul asta trec prin asa ceva! Am inselat o acum 5 ani si ma iertat...am mai inselat-o o data acum un an, si acum ma inselat ea pe mine nu stie ca am inselat o acum un an, dar acum traiesc de 2 saptamani ca un om care nu mai are pt ce sa traiasca! am inistat mult sa imi mai dea o sansa si mi-a dat, dar am prins-o cand ihi dadea sms de dragoste si multe alte faze ! am fost primul barbat pt ea, si acum se culca cu lepra aia de om .....si cu mine nu mai concepe sa fie, sa indragostit din nou ce pot sa zic si eu sufar ca un caine!... iti zic un singur lucru si asculta l f. bine, daca o iubesti si nu e doar obijnuinta si posesie nu te mai gandi la ce a facut sau ce ai facut tu! treci peste tot ! si incearca sa schimbi totul in relatie! alfel ajungi ca mine sa o vrei si ea sa fie cu altul! si sa te umilesti in ultimul hal !!!!! si pt ea sa nu mai conteze nimik! tine minte ce ti-am zis pt ca nu conteaza trecutul doar prezentul si viitorul! chiar si daca sa culcat cu altul ! o sa treci peste credema! ca suntem asemanatori dar o sa te tortureze gandul.... bafta si nu te mai gandi la trecut !

 

 

 

PS stiu ca suferi dar credema ca poti sa suferi mult mai rau! MULT MAI RAU, NICI NU CONCEPI ACUM! IMI VINE SA MA ARUNC IN FATA MASINILOR!!!! :cheer: :roll: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar trebui sa se umileasca ea in ultimul hal da ma rog ...

Poti sa detaliezi ???

Editat de florance3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nasol

Ce face inselaciunea asta...bine ca sunt singur

 

 

Ai idei foarte interesante in toate temele de dragoste ...

Eu zic sa te faci gay ... Poate aia nu o sa te faca sa suferi si o sa iti placa .

 

Incearca

Editat de Kent8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am de ce sa ma fac gay

Daca tot imi sugerezi asta inteleg ca tu ai incercat aceasta schimbare si ti-a placut daca tot imi spui ca ,,o sa-mi placa''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pentru ca eu nu vad iubirea dintre un barbat si o femeie ceva imposibil si ceva care neaparat trebuie sa se termine si sa produca suferinta...

 

De ce sa fiu las si sa nu incerc ?

Cei care spun ca esti slab ca te indragostesti sunt mult mai slabi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PS stiu ca suferi dar credema ca poti sa suferi mult mai rau! MULT MAI RAU, NICI NU CONCEPI ACUM! IMI VINE SA MA ARUNC IN FATA MASINILOR!!!! :cheer:

crezi ca e vreo solutie?ce rezolvi daca te arunci?nu te mai gandi la asta ca nu e chiar un capat de lume.daca ai inselat-o si tu inseamna ca te poti uita la alta,asa ca moartea nu e o solutie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×