Sari la conținut
Forum Roportal
XXII

master_multimedia_2008

Postări Recomandate

Grupul public al studentilor la master Multimedia, FJSC care isi vor da dizertatia in iulie 2008.

Si ca experienta viitoare si schimb de pareri pentru cei care vor da admiterea la acest master in septembrie 2008.

 

Recapitulare de pe EX-grupul de yahoo... arhiva

 

Deci, pentru dizertatie:

Inscrieri: 23-27 iunie (intre orele 13.00 - 15.00)

Examen: 1 iulie (nu s-au stabilit ora si sala)

 

revin cu detalii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ideea e in felul urmator: am inteles ca restantele sunt intre 14.05-21.05.2008...

 

lucrarea mea de dizertatie va fi despre "forumuri"... daca mi se accepta... daca nu, ma asteapta piticii de gradina si semintele de crini si maci ;)

 

in al treilea rand... ma macina niste clarificari: C'mon...

rugamintea aia publica e la fel de serioasa cum am zis eu ca e mason... ma intreb ce o fi mai defaimator: aia cu "are un simt al umorului atat de subtil incat ai nevoie de cunostinte din toate domeniile inventate vreodata de omenire" sau aia cu "iubeste atat de subtil incat trebuie sa te simti in al 9lea cer ca sa observi"

 

in orice caz, ii multumesc pentru toate calitatile pe care mi le atribuie: inteligenta, perseverenta, umor... si multa putere personala :good: sa fie nebuni aia care au impresia ca am luat-o in serios... ca parca nu putea sa-mi spuna direct ca n-are chef si gata!

 

oricum eu n-am receptionat decat:

 

"rugaminte pt dra creativa (destin 3 in numerologie),

 

bla-bla... te plictisesti rau la serviciu... copii galactici...:blink:

cititi-i posturile de pe roportal ca valoreaza ceva... vizitati-mi artpedia... bla-bla

a, da... ati vazut de ce a fost in stare fata asta?

mai are veuna tupeu sa-mi "uzurpeze personalitatea"?

 

Va multumesc pentru ca mi-ati creat vreo 2 luni de amuzament"

 

semnat dl Maestru (nr 11...adica aceia care stiu exact ce lasa in urma pentru imbogatirea spirituala a umanitatii)

 

ca sa tina de multimedia il scriu colorat: Daca ei se si iubesc cu adevarat, atunci,

Editat de .II.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

restantele la dna Drula se sustin pe 21.05 la ora 16. adica aceleasi proiecte: site-urile de tip wiki si directoarele Rss.

 

si bineinteles ca mi-am schimbat tema de dizertatie... :hi:

 

bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai niciunul... oricum vad ca e abandonat de proprietar... da mai lasa-l oleaca... poate ii apar idei noi :salut:

Editat de .II.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×