Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Daca e sparta inteleg ca e mai greu sa fie reparata, dar daca doar e aura ciobita nitel, ce se poate face in cazul asta?

 

Pai cu putin noroc te pot ajuta si ingerii :) cauta cartile Ingeri 101 si 72 de ingeri :D

Alt mod de vindecare ar fi reiki

 

Da, interesant

Are legatura cu alte experiente ...

Multumesc pt raspuns

 

Am mai gasit ceva care seamana, un simbol de rune :)

 

http://noneverthelands.wordpress.com/2010/04/18/%E7%9B%A7%E6%81%A9%E7%AC%A6%E7%9F%B3diy/

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oarecum offtopic...dar totusi la subiect.... in perioada in care sunt in transa sau am vreo clarviziune, sunt cuprinsa de energie...dupa ce efectul trece simt ca mi s-ar prierde din energie. O alta metoda pe care am incercat-o in procesul de energizare a fost odihna. Somnul de noapte ar trebui sa te energizeze, insa pe mine ma seaca (dorm de pe la 22.30 si ma trezesc la 5.45). in clipa in care ma trezesc ma simt ca si cum as fi dormit 5 minute sau nici atat. Sunt foarte constienta ca am vise si stiu ca sunt foarte intense, inainte imi aminteam ce anume "vedeam" peste noapte, dar acum nimic...doar o lipsa acuta de energiephiu.gifphiu.gifphiu.gif

 

Mi-am facut analize si la recomandarea medicului am facut trat. cu Mgsi B6....a fost ok, o perioada. Mananc sanatos si nu fac abuzuri, insa flashurile cand discut cu o persoana ("vad mmm mai mult decat imi zice ") s-au intensificat, la fel si detaliile.

Nu depun nici un efort sa "vad "ceva...vin foarte natural! am incercat si energizarea cu lumina si meditatia... functioneaza dar pe perioade relativ mici.

Oare ce alte solutii de energizare proprie sa mai fac?! gathering.gif

Editat de dreams13

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce spui tu se poate sa fie si un simptom de asceza, si e ceva normal sa iti vina sa dormi si peste 16 ore daca e necesar pentru ca in corpul tau are loc o transformare genetica, dar problema cu odihna ne duce la concluzia ca poate ai vreun vampir energetic sau ca esti atacata cu radiatii nocive,

 

Pentru energizare un dispozitiv orgonic sau yoga, reiki.

 

Ce practici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×