Sari la conținut
Forum Roportal
ColtAlb

Cine mai joaca HoMM 3 WOG?

Postări Recomandate

Salut sunt si eu un inpatimit al acestui joc dar de ceva timp nu mai pot sa joc(in retea cu ip)deoarece am pus un router si nu mai pot sa ma loghez cu ip-ul, daca puteti sa-mi dati un sfat cum pot sa rezolv aceasta problema.

Multumesc anticipat!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu hamachi e un prg p care dak il are si celalalt jucator si intrati pa celasi canal va baga in retea:) si nu mai este nevoie sa scrii ip-ul :D si eu sunt un impatimit al acestui joc dar il joc rar :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu joc H3 WoG destul de des, desi rareori multiplayer. Am sa fiu duminica online si as putea incerca o harta mica daca e cineva interesat.

 

Mai nou joc si H3 VCMI, care insa e inca in beta (e H3+WoG recodat de la zero, ca sa se poate elimina toate limitarile care-i impiedicau pe cei din echipa WoG sa bage mai multe castele/creature/etc). Cei interesati sa se alature beta testului pot downloada jocul aici.

Editat de Zamolxis108

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevaratii pasionati de jocuri strategice medievale automat au jucat cel putin o data Heroes 3..Ce sa mai...Dupa parerea mea este nr 1 in calitate de strategie medievala. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu joc heroes 3 WoG... dar totusi abia astept sa apara heroes 3 Horn of The abyss

Si eu asteptam intr-o perioada dar mam saturat sa tot astept. Raman la wog cu cateva scripturi facute de mine sau luate de pe net.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×