Sari la conținut
Forum Roportal
Alexeevna

Necrofilia

Postări Recomandate

Erectiile nu vin de la Satan,toate lucrurile normale sunt de la Dumnezeu.

Are legatura cu partea asta intunecata ,cu blasfemia,cu incalcarea unor legi morale si religioase.Sincer,e destul de creepy sa discutam cu exemple acum,mai ales ca e cea mai mare sarbatoare crestin-ortodoxa.

Pur si simplu titlul topicului mi-a sarit in ochi.Nu sunt impotriva celei care a deschis topicul ,ci modul cum percepe ea si altii lucrurile.Dar,goana dupa senzational:)....

Timpul nu se opreste in loc pentru ca e Sarbatoare, nu?

Asa ca subiectul e interesant de discutat, numai ca e greu de tinut departe de gloata simplista.

Iar abordarea ta nu e psihologica deloc, ba chiar ai apucaturi de baba care isi scuipa in san. Tot nu vad legatura cu satanismul.

 

Asa ca reconsidera.

Magarule.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cum ,ma rog,percep eu lucrurile? :o:

Intr-o maniera satanista :hi: si care incalca principiile dogmelor crestinesti sau mozaice?! :hi: ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ai uitat,citeste-ti postarile din urma

 

eu n-am uitat da` cine stie in ce fel ai interpretat tu. ;)

 

Eu eram curioasa ce stie si ce crede lumea despre necrofilie,da`oricum in raspunsurile mele am facut misto,si cred ca se poate vedea asta.

Daca tu sau altu va permiteti sa trageti concluzii ca-s dusa cu pluta din cauza asta,mi se rupe :o: Si daca nu va convine topicul,mai sunt o gramada pe roportal

 

da,Laughlin ... poate mai aflu ca-s si satanista :hi:.Ca oricum pe forumu` asta unii cred ca stiu despre mine mai multe decat stiu eu :hi:

Editat de deliah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La aversitatea prosteasca a astuia, daca adaugam efectul unui KebapToxic = moartea, am putea sa ne gandim ca se simte demascat ca potential necrofil.

 

Hai bre psihologule, explica-ne de ce a deschis fata topicul despre necrofili, unu la mana, si doi la mana, care e motivatia unor barbati sa recurga la necrofilie. Daca tot arati spre altii ca bat campii, te dai destept, sustine-ti desteptaciunea si ilumineaza-ne si pe noi cu ea.

Editat de Kebab toxic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai bre psihologule, explica-ne de ce a deschis fata topicul despre necrofili, unu la mana, si doi la mana, care e motivatia unor barbati sa recurga la necrofilie. Daca tot arati spre altii ca bat campii, te dai destept, sustine-ti desteptaciunea si ilumineaza-ne si pe noi cu ea.

Orice as spune eu, nu sterge prostia ta ieftina si infantila.

Explica tu ce este gresit in a deschide o tema de discutie ca asta, tocmai la psihologie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, mai repede ii e frica sa nu devina victima a vreunui necrofil dupa ce haleste atit kebap toxic! :hi:

 

faptul ca reusesti sa vezi doar avatarul si un nume, arata cat de patrunzator esti la mine

 

Orice as spune eu, nu sterge prostia ta ieftina si infantila.

Explica tu ce este gresit in a deschide o tema de discutie ca asta, tocmai la psihologie.

 

Esti pervers si o intorci ca la ploesti. Topicul asta e foarte bun la psihologie, tocmai de aceea se justifica sa aflam ce am propus eu.

Daca nu vrei sa explici pentru prostia mea, explica pentru ceilalti. Sa vedem, poti? Daca poti si nu vrei, doar te invarti pe aici sa mirosi prostia altora esti doar un prost si tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×