Sari la conținut
Forum Roportal
Alexeevna

Necrofilia

Postări Recomandate

Stiu si eu... poate are vreo legatura cu faptul ca o persoana moarta e la dispozitia barbatului respectiv, nu-l inseala, nu-l bate la cap, acolo unde a lasat-o o gaseste... e mai putina bataie de cap decat o persoana vie...

 

Poate.Am citit ca ei chiar se indragostesc de cadavre. :o: .

 

Esti sigura ca e doar a barbatilor? Nu cumva esti cam sexista?

 

:) Si a femeilor....doar ca la femei e mai...complicat un pic.E mai raspandita in randul barbatilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da-ti dai seama cum e sa fii necrozoofil si sa te freci de pulpa de pui dezosata prin supermarketuri?

Bun topic, la mai multe! :o:

Chiar ma gindeam unde iti e geniul pustiu... Tare de tot!

De-aia m-am facut eu vegetarian!

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O poza cu John Reginald Christie - necrofil - spinzurat in 1953 pentru uciderea a noua femei, pe care le viola dupa ce le strangula. :)

 

Mie oricum mi se par mai interesante cazurile in care necrofilii dezgroapa cadavrele,decat cele in care le omoara.

post-93389-1206382941_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie oricum mi se par mai interesante cazurile in care necrofilii dezgroapa cadavrele,decat cele in care le omoara.

Nu pot sa cred! Interesante!!! Din ce punct de vedere? :)

 

P.S: Daca mori, sa-mi lasi adresa la care te-ngroapa astia! Poate-ti fac o bucurie... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot sa cred! Interesante!!! Din ce punct de vedere? :D

 

P.S: Daca mori, sa-mi lasi adresa la care te-ngroapa astia! Poate-ti fac o bucurie... :-

 

Interesante ,adica mie aia mi se par necrofili "veritabili" ,mi se pare mai interesant cum isi dezgroapa victimele,eventual le duc acasa :) ,etc ,fata de ceilalti care le omoara si simplifica cu mult lucrurile. :P

 

Cand mor, eu o sa am mormant cu gratii cu electrosoc ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×