Sari la conținut
Forum Roportal
piccola

imprimanta MP180

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salutare, ma poate ajuta si pe mine cineva...sa-mi raspunda dc se poate...de ce imi da la imprimnata imediat dupa ce o deschis e eroare de genul...check printer...si apoi eroare 5100. iar cand vreau sa listez imi spune sa inchid imprimnata si sa o redeschid si apoi dc tot nu merge sa incerc setarile manuale....imprimanta este canon MP 180..

va multumesc..... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare, ma poate ajuta si pe mine cineva...sa-mi raspunda dc se poate...de ce imi da la imprimnata imediat dupa ce o deschis e eroare de genul...check printer...si apoi eroare 5100. iar cand vreau sa listez imi spune sa inchid imprimnata si sa o redeschid si apoi dc tot nu merge sa incerc setarile manuale....imprimanta este canon MP 180..

va multumesc..... :cheer:

Dar asta dupa umplut cartusul negru, nu? :cheer:

 

http://www.fixya.com/support/t405213-canon_mp180

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar asta dupa umplut cartusul negru, nu? :cheer:

 

http://www.fixya.com/support/t405213-canon_mp180

 

 

nu dupa ce umplu cartusu.....ci cand deschid imprimanta incepe sa apara eroarea si anuem apare "check printer si apoi 5100" atata si nu mai pot lista de pe calculator..absolut nimic.....nici scanat, nici xeroxat, nici listat...acuma la scanat imi apare eroare ca sa o inchid sa o redeschid, si apare eroare code:2,250,0...

daca stiti cineva care e problema, raspundeti-mi...

va multumesc.... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu dupa ce umplu cartusu.....ci cand deschid imprimanta

Adica vrei sa spui ca face asa, desi ai cartusul negru original si nu l-ai umplut niciodata? :o:

Sigur ca face asa cand deschizi imprimanta, doar n-o sa faca asa cand e inchisa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica vrei sa spui ca face asa, desi ai cartusul negru original si nu l-ai umplut niciodata? :o:

Sigur ca face asa cand deschizi imprimanta, doar n-o sa faca asa cand e inchisa.

ms de ajutor...dar vad ca ai chef de glume dacat sa ajuti......pa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×