Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

tanti, asta e opera demonilor

 

in ce stare au ajuns tiganii paduchiosi din India pe care colcaie mustele? si cum sunt evreii? care cate premii Nobel are si cati miliardari? al cui D-zeu este adevarat? al paduchiosilor sau al alora care traiesc in belsug? Hehehe, lipsa de neuroni isi spune cuvantul pe meleagurile noastre! Stupid people!

 

Sargon, viteaz rege din Agade, sunt.

Mama mea a fost mare preoteasa, tatal nu mi l-am cunoscut...

Mama mea, marea preoteasa, care m-a procreat,

in secret m-a adus pe lume.

M-a pus in cos de papura, cu catran a lipit capacul.

M-a aruncat in rau, nu m-am scufundat.

Raul m-a purtat pe ape, m-a dus la Akki, cel ce iriga,

Akki, cel ce iriga, m-a ridicat cand a scos apa,

Akki, cel ce iriga, ca pe fiul lui m-a luat si m-a crescut....

 

(Legenda lui Sargon - Sumer

 

Ca povestea lui Moise numai ca este scrisa cu o mie de ani inaintea lui Moise...Iar orasul de origine a lui Avraam, primul patriarh biblic, a fost cetatea Ur :o:

Dar, desigur, este opera demonilor...iar paduchiosii din India aveau ,Mahabharata , Ramayana pe cand evreii se stergeau la )cenzurat) cu coceni ...

Ar fi interesant de stiut cati evrei au avut premiul nobel inainte de cel de al 2-lea razboi mondial . Si ar mai fi interesant de stiut cam ce inventii mai importante au facut ei pentru omenire .

Astept cu interes ,nepoate..si explica matale chestia aia cu D-zeu cel adevarat...

Si te rog sa raspunzi strict si la obiect .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sargon, viteaz rege din Agade, sunt.

Mama mea a fost mare preoteasa, tatal nu mi l-am cunoscut...

Mama mea, marea preoteasa, care m-a procreat,

in secret m-a adus pe lume.

M-a pus in cos de papura, cu catran a lipit capacul.

M-a aruncat in rau, nu m-am scufundat.

Raul m-a purtat pe ape, m-a dus la Akki, cel ce iriga,

Akki, cel ce iriga, m-a ridicat cand a scos apa,

Akki, cel ce iriga, ca pe fiul lui m-a luat si m-a crescut....

 

(Legenda lui Sargon - Sumer

 

Ca povestea lui Moise numai ca este scrisa cu o mie de ani inaintea lui Moise...Iar orasul de origine a lui Avraam, primul patriarh biblic, a fost cetatea Ur :doh:

Dar, desigur, este opera demonilor...iar paduchiosii din India aveau ,Mahabharata , Ramayana pe cand evreii se stergeau la )cenzurat) cu coceni ...

Ar fi interesant de stiut cati evrei au avut premiul nobel inainte de cel de al 2-lea razboi mondial . Si ar mai fi interesant de stiut cam ce inventii mai importante au facut ei pentru omenire .

Astept cu interes ,nepoate..si explica matale chestia aia cu D-zeu cel adevarat...

Si te rog sa raspunzi strict si la obiect .

 

huo :o: vorbesti profan la adresa poporului sfant :D maine poimaine iti zice ca un urmas iudeu al lui adam a scris si ramayana si mahabharata si dupa sa nascut avraam .

pe mine ma doare strict in bashcheti cate premii nobel au primit important de stiut e ce au facut pentru pentru omenire. exceptie fac protocoalele sionului care sunt opera de arta 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mama lor ... m-am saturat de toate minciunile astea! :)

 

cine nu s-a saturat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×