Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Jocuri online

Postări Recomandate

[romanian]

 

Salut , :haha: eu joc cabal online pe un server privat foarte tare:Elite Cabal, si vreau sa va invit sa venit si voi.

 

Astea sunt ratele serverului:

Xp: 100 | Sp: 90 | Craft xp: 20 |Drop: 10 |Alz: 50

 

Viziteaza www.elitecabal.com si vino sa joci!!

 

[english]

Hi friends :lol: , I'm

playing Cabal Online in a great private server: Elite Cabal, and I want

to invite you all to join and enjoy with this great community.

 

These are the server rates:

Xp: 100 | Sp: 90 |Craft xp: 20 |Drop: 10 |Alz : 50

 

So, visit www.elitecabal.com and play with us!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu joc Poveste de Cartier ( povesteanoastra.ro ). Este un joc multiplayer care se joaca cu ajutorul browserului (browser based) GRATUIT, scopul in joc este sa devi cel mai bun baiat de cartier sau cel mai bun afacerist sau cel mai respectat agent de politie. Pentru a avansa in joc ai nevoie de bani si de putere, banii ii poti face atacand, facand furtisaguri, crima organizata, la bursa, furand masini, facand curse de masini, la jocurile de noroc, etc. Puterea o faci cumparand arme, la furtisaguri, la gta, etc.

Partea rea e ca devii dependent de acest joc :jester:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut .http://www.soccermanager.com/

Ma joc intens si mult soccermanager.cautai-l pe google si o sa-l gasiti .E un joc reusit database imens pentru un manager online.Mi de campionate in care sa te inscri si o groza de echipe de ales.Jocul nu e tradus in romana,dar e in engleza.Calitatile jucatorilor sunt reprezentate prin rating ex:Romeo Surdu 87,Xavi 96.Cel mai mare rating la jucator pare sa fie 99.Jucatori tineri cresc de la an la an sau scad depinde de evolutiile lor din realitate.Transferurile se fac automat(puse de cineva la timp.

Punctele antrenorului sunt reprezentate prin lunga durata a jocului(adica trece 3 sapt in real iti creste si tie ratingul).Dupa ce ai un rating mai mare vei putea antrena 3 echipe de club.Singurul minus al jocului fiind plata si useri gold cei care joaca in camp private ,ei putand sa antreneze 10 echipe de club si nationala.Improvmentul jocului(adica schimbarile in joc) vor aparea intr-o sectiune a siteului.Meciurile se vor disputa la ora 10 ora Romaniei.Eu am trei echipe Marseille,Cska Moskova si Independiente.Echipe libere mai gasiti.Daca vreti sa intrati in acelasi camp cu mine baga-ti id : ovidiu11ronaldinho si va rezolv.Am numele pe siteul jocului ovidiuplayer asa ca la cine i place intra in joc :jester:.Meciurile nu le pute-ti vedea ,dar le ve-ti putea vedea dupa terminarea lor la ora 11 (match report)sau in ziua urmatoare (match report).Alte informati pe siteul jocului cu acelasi nume si cu .com la final .Succes si baga-ti idul daca vreti si alte discutii.

Editat de ovidiuplayer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×