Sari la conținut
Forum Roportal
Esses es percipi

Un prost

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mie mi trebe un iubit gelos si posesiv ... iubeste ma pe mine :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca la 19 ani iubirea nu sta in sarutari & declaratii , in ce sta ?

 

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E bine ca ai inceput sa-ti dai seama ce o indeparteaza de tine.

Ofera`i mai multa incredere si ai sa vezi ca e mai bine.

Eu cred ca te iubeste ,, dar uraste firea asta stupida ( cum spui tu) a ta.

Majoritatea fetelor vor libertate, bydy si nu vor sa fie stresate. Probabil tipul si-a aratat punctul lui slab si ea acum profita de el. pacat, pitipoancele astea au umplut tara! Se cred si ele mony

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:D ai grija ce iti doresti.

 

 

:- am mai avut mai demult si mi placea protectia :P si ca se agita de tot ce fac eu :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D ai grija ce iti doresti.

 

 

Nu stiu ce sa spun... dar din ceea ce a postat el...oare putin obositor... poate si fata s-a saturat de stres.

 

Libertate ? Ce drak sa faci cu ea daca langa tine ai pe cine iubesti ?

 

P.S : nu mai fi rau.

Pentru ca maj. fetelor au o tendinta de a profita de firile slabe/punctele slabe. E ceva din constructia lor. Din cate stiu eu, o femeie trebuie sa aiba langa ea un barbat in adevaratul sens al cuvantului... Nu toate lichelele... Nu vreau sa-l jignesc pe pustiul asta, dar eu zic sa dea putin cu ea de pamant, la figurat!

Editat de heidy_
nu e problema ta ce fac altii! daca nu esti in stare sa iti vezi de farfuria ta, macar lasa-i pe altii sa isi traiasca in liniste viata!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok. dar asta nu exclude sarutarile sau declaratiile.

dovezi de iubire..discutii prietenesti... hai ca m-ai ametit. :D

Dacă există sărutări, declaraţii,...

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce pot spune....

Am 19 si sunt cu o fata de 2 ani,o iubesc mai mult ca orice pe lumea asta.Dar sunt un prost...Am o fire stupida,sunt gelos,putin posesiv,mai dus,si alte chestii care nu mai am puterea sa le enumar.

A fost o relatie fericita la inceput am avut clipe grele precum si fericite ne-am mai despartit de cateva ori dar m-am intors la ea si ne-am impacat.E vina mea,stiu asta.Sunt bolnav dupa ea nu imi imaginam viata fara ea,chiar imi faceam griji ce o sa facem dupa ce terminam scoala,suntem in aceeiasi clasa,o vad in fiecare zi.

Vreau sa o sarut,sa o tin in brate,macar sa-i ating obrazul.Dar ea nu ma mai vrea,ma mai iubeste imi spune asta.Cum dracu sa plangi fiind baiat dupa o fata ce prostie.In fiecare zi o sa o vad,incepand de maine nu mai e a mea.Ce mi-a mai ramas dupa 2 ani,doar amintirile si planurile,prietenii iam neglijat.Ma intorc la sala macar pt 3 ore pe zi sa nu ma gandesc la ea.Ma intorc acasa si stau,parintii sunt divortati si plecati in alte tari.Eu pe cine mai iubesc acum...

 

Termina cu mentalitatea asta de victima si accepta ca totul s-a sfarsit. Intalneste-te cu alte fete, o sa-ti treaca.

Spune ca nu te mai vrea ? Nu cumva ai ajuns sa te rogi de ea sa va impacati ? Sa nu cumva sa faci asta, pentru ca, chiar daca se intampla sa va impacati tu vei fi mereu pe o pozitie de inferioritate. A celui care a "gresit" si a mai si implorat dupa aceea ... . Si ai sa vezi ce catelus cuminte vei deveni si cum nu o sa mai iesi din cuvantul ei; sluj zilnic vei face :D

Daca se intampla sa va impacati (ceea ce eu nu cred), macar fii sigur ca tu te-ai comportat demn, ca un barbat, nu ca te-ai rugat de ea ca un ratat.

Accepta omule, ce naiba ! In secunda in care o femeie si-a pierdut respectul fata de partenerul ei, nu prea mai sunt multe lucruri de facut. Tot ce poti face e sa treci mai departe cat mai repede, altfel vei iesi mult mai "sifonat" din povestea asta. Si cu respect personal egal cu zero, lucru care desigur te va impedica sa mai ai alte relatii pana cand nu-ti revii.

Nici sa nu incerci prea mult sa transformi o relatie esuata intr-o prietenie, de obicei nu merge.

E simplu. Treci mai departe, vezi-ti de viata ta. Si fii barbat, nu carpa. O sa mai ai si alte relatii in viata.

Nu mai boci atata. Bocitoareo! Mai bine ia legatura din nou cu prietenii pe care i-ai neglijat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pffff! Numai "batrani" pe aici.

 

:D

Varbea tineretea din tine? :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da , da ! Cea din suflet. :-

 

Pai... vad ca sunteti prea pesimisti . :D

Unde vezi tu ma pesimism aici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D Adevarul ca .... daca te saruti..aia nu-i iubire !

Lupini , iubirea fara pasiune....e ca apa . Adica...fara gust. :-

Lasa-l ma ca doarme pe el...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×