Sari la conținut
Forum Roportal
ben

Prince of Persia

Postări Recomandate

:smartass: salut ,am descarcat jocul sus numit p2p l-am dezarhivat si incerc sa il instalez.dar se opreste la jumatate si imi cere discul nr .1 sincer sunt la inceput cu tot ce tine de pc - uri dar imi dau silinta sa invat ma poate ajuta cineva va rog!!!!!!! :D o alta intrebare ar fi daca stie cineva un program in afara de google earth pentru a putea vedea anumite locuri prin satelit dar in timp real?????multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:smartass: salut ,am descarcat jocul sus numit p2p l-am dezarhivat si incerc sa il instalez.dar se opreste la jumatate si imi cere discul nr .1 sincer sunt la inceput cu tot ce tine de pc - uri dar imi dau silinta sa invat ma poate ajuta cineva va rog!!!!!!! :D o alta intrebare ar fi daca stie cineva un program in afara de google earth pentru a putea vedea anumite locuri prin satelit dar in timp real?????multumesc

pai trebuie sa bagi primul cd.in cazul asta daca ai cdurile facute imagini bagi imaginea cdului 1 in daemon tools sau ce program folosesti tu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

darga florina probabil nu iti citeste cd-ul , dar daca este o imagine foloseste daemo tools 4.00 , daca nu sa rezolvat nu ai ce face inseamna ca nu iti citeste fisierele :smartass:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu am testat, dar am auzit ca merge. Deci ca sa mearga jocu faci asa :

1. trebuie sa ai deamon 4 cu all emulation ON

2. mountezi imaginea mica aia .mds ( 30 - 40 kilo )

3.pana sa instalezi scoti cablurile de la cd-rom, cd-rw, dvd-rw sau ce ai tu acolo.(adica desfaci capacul la unitate si le scoti mufele de alimentare)

4. instalezi

5. bagi cd key

Mai intai scoate cablurile de la cd-rom si dai restart si dupa asta ii dai mount image .

 

PS ... sa ma anunti daca ai reusit sa il faci sa mearga. (w00t) ID: korint_uk@yahoo.co.uk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Acum am o problema cu prince of persia. Cand ii dau cd 2 la instalare pe undeva pe la mijloc se blocheaza calc nu da nici o eroare nimic. Prima data am crezut ca nu este buna imaginea dar am downloadat de pe oDc 4 imagini nimic tot asa imi face. Multumesc :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sal'! Vreau sa incep cu o serie a unui joc adventure care a "rezistat" pe compu'-urile noastre inca de la batranul DOS! Aceasta poveste, ca sa zic eu asa, a fost reusita cu adevarat, si putem vedea de la seriile Pop Warrior Within , Sand Of Time, si ultimul the Two Thrones, ca cei care au facut jocul (Ubisoft) si-au dat toata silinta si a reusit sa scoata cel mai bun joc adventure!!! Parerea mea! Pai sa-l analizam un pic! Are o muzica foarte bine reusita, si cred ca aici imi veti da dreptate, grafica buna foarte bine realizata , mai ales personajele au destule poligoane, si o poveste exceptional de bine realizata! Bineinteles ca orice joc are si unele probelme cum ar fi camera, si unele buguri in numar foarte mici! Si are la combouri cate vrei! Asta e parerea mea! Dar acum am nevoi si de parerile voastrea! Ce alte jocuri asemanatoare mai stiti? Sa vedem cine ma sustine si pe mine :friends: :doh:

Editat de predator

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yahoo: salut ,am descarcat jocul sus numit p2p la-am dezarhivat si incerc sa il instalez.dar se opreste la jumatate si imi cere discul nr .1 sincer sunt la inceput cu tot ce tine de pc - uri dar imi dau silinta sa invat ma poate ajuta cineva va rog.!!! :o: o alta intrebare ar fi daca stie cineva un program in afara de google earth pentru a putea vedea anumite locuri prin satelit dar in timp real.?multumesc

Merge cu Deamon Tools!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×