Sari la conținut
Forum Roportal
faxxx

ce parere aveti despre relatiile interaciale?

Postări Recomandate

Na poftim. Io-s un copchil interasial. Asa a fost sa fie. Na. Jumate evreica, jumate grecoaica :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Na poftim. Io-s un copchil interasial. Asa a fost sa fie. Na. Jumate evreica, jumate grecoaica :spiteful:

eu cred ca nu esti interasiala,parintii tai apartin aceiasi rase,nu?sau poate gresesc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Na poftim. Io-s un copchil interasial. Asa a fost sa fie. Na. Jumate evreica, jumate grecoaica :)

Glumesti nu? :) N-am mai auzit pana acum de rasa greaca si rasa evreiasca.Dar de etniile asta da. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa ma. Etnie vroiam sa zic...le confund rasa cu etnia, da-le dreacu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Na poftim. Io-s un copchil interasial. Asa a fost sa fie. Na. Jumate evreica, jumate grecoaica :cheer:

 

Si jumatea romaneasca unde e ? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca termenul folost de mine este corect,ma refer la relatiile sexuale si mariajul intre persoane din rase diferite,de exemplu un barbat negru si o femeie negresa.De exemplu daca copilul dvs ar avea o asemena relatie ati impotrivi si de ce?Pentru mine ca si pentru,cred orice om educat este un non sens sa crezi in aberatile trecutului despre pasrtrarea puritatii raselor sau asa mai departe,mariajul interacial e deja ceva comun prin alte parti...dar cand vine vorba de tari precum romania nu sunt sigur cum stau lucrurile.Pareri pro si contra?

daca oamenii se iubesc , de ce nu....nu mai suntem in Evul Mediu sa credem in relatiile astea de care zici tu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
interaciale? dar ce e aia o racie?! :o:

 

:roll: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×