Sari la conținut
Forum Roportal
faxxx

ce parere aveti despre relatiile interaciale?

Postări Recomandate

nu stiu daca termenul folost de mine este corect,ma refer la relatiile sexuale si mariajul intre persoane din rase diferite,de exemplu un barbat negru si o femeie negresa.De exemplu daca copilul dvs ar avea o asemena relatie ati impotrivi si de ce?Pentru mine ca si pentru,cred orice om educat este un non sens sa crezi in aberatile trecutului despre pasrtrarea puritatii raselor sau asa mai departe,mariajul interacial e deja ceva comun prin alte parti...dar cand vine vorba de tari precum romania nu sunt sigur cum stau lucrurile.Pareri pro si contra?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un barbat negru si o femeie negresa.

femeie alba right?

Pai daca Jenel isi nevasta o negresa nu mai dorm de grija puritatii rasei cel putin doua nopti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca termenul folost de mine este corect,ma refer la relatiile sexuale si mariajul intre persoane din rase diferite,de exemplu un barbat negru si o femeie alba.De exemplu daca copilul dvs ar avea o asemena relatie ati impotrivi si de ce?Pentru mine ca si pentru,cred orice om educat este un non sens sa crezi in aberatile trecutului despre pasrtrarea puritatii raselor sau asa mai departe,mariajul interacial e deja ceva comun prin alte parti...dar cand vine vorba de tari precum romania nu sunt sigur cum stau lucrurile.Pareri pro si contra?

 

 

femeie alba right?

Pai daca Jenel isi nevasta o negresa nu mai dorm de grija puritatii rasei cel putin doua nopti.

da..femeie alba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si Jenel ce culoare vrei sa aibe?

..negru dar cu parul blond.. :soc: merge ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu daca termenul folost de mine este corect,ma refer la relatiile sexuale si mariajul intre persoane din rase diferite,de exemplu un barbat negru si o femeie negresa.De exemplu daca copilul dvs ar avea o asemena relatie ati impotrivi si de ce?Pentru mine ca si pentru,cred orice om educat este un non sens sa crezi in aberatile trecutului despre pasrtrarea puritatii raselor sau asa mai departe,mariajul interacial e deja ceva comun prin alte parti...dar cand vine vorba de tari precum romania nu sunt sigur cum stau lucrurile.Pareri pro si contra?

in general ies copii f frumosi (sanatosi) din cupluri mixte, mai greu este insa cu 'trainicia' cuplului, negrii sau rasele in general au fiecare un 'stil' propriu mai greu de depasit, cred ca atractia trebuie sa fie f mare intre parteneri ca un astfel de cuplu sa reziste in timp.

am auzit insa ca relatiile sexuale sunt super... :soc:

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am auzit insa ca relatiile sexuale sunt super... :P

nu ai vrea sa incercam si noi ? :soc: vedem apoi ce iese .. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
negru blond cu ochii verzi... ce altceva :)

si sexy..evident..cu asa parinti .. :soc: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×