Sari la conținut
Forum Roportal
Elia

Sfanta Treime sau cum 1=3

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Scriitorii bibliei au creat o trinitate a lui Isus, printr-o istorie despre el in cer, dar care nu poate fi crezuta realitate.

 

Te inseli nu scriitori bibliei au creat trinitatea ci paganii convertiti in crestini la cateva secole dupa ce a fost scrisa biblia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tatal nu predinde a avea ceva in plus fata de Fiul, dar Fiul din respect pt Tatal lasa sa se inteleaga autoritatea Tatalui, desi acesta nu o foloseste in relatia cu Fiul.

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH :)))))) :o: :cry: :resent: :focus: :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este greu sa explici trinitatea ca fiind logica sau biblica...cel mai simplu este sa crezi fara sa intelegi si sa crezi ca altii inteleg dar tu nu... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Tatal nu predinde a avea ceva in plus fata de Fiul, dar Fiul din respect pt Tatal lasa sa se inteleaga autoritatea Tatalui, desi acesta nu o foloseste in relatia cu Fiul." ???????????????????????

 

:roll: :D :o: ;) ;) :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am primit un mesaj de la leo_partick, al pstez sa-l vada toata lumea astept comentarii !

 

Amarel , as vrea sa ti transmit faptul ca ma pish pe tine si pe familia mortzilor si ranitzilor matii .Baga mi as poula in familia si n grijania matii de labagiu si de kakat ordinar , pisa m as pe mormintu lu mata si pe toata familia ta si pe tot neamul tau de onanisti si de prostani si retarzi .CE MORTII MATII comentezi tu la mesajele mele zdreant...

leo_patrik este un membru al Full Members grupului si are 78 mesaje.

Trimis in: Astazi, 02:24 AM

 

Logat ca: amarel ( Iesire )

 

Panoul meu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astazi am primit un mesaj de la leo_partick, al pstez sa-l vada toata lumea astept comentarii !

 

Amarel , as vrea sa ti transmit faptul ca ma pish pe tine si pe familia mortzilor si ranitzilor matii .Baga mi as poula in familia si n grijania matii de labagiu si de kakat ordinar , pisa m as pe mormintu lu mata si pe toata familia ta si pe tot neamul tau de onanisti si de prostani si retarzi .CE MORTII MATII comentezi tu la mesajele mele zdreant...

leo_patrik este un membru al Full Members grupului si are 78 mesaje.

Trimis in: Astazi, 02:24 AM

 

Logat ca: amarel ( Iesire )

 

Panoul meu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Azi am primit 3 mesaje de la amarel .Voi posta unul din ele ca sa imi spuneti ce parere aveti.

 

"leopatrik , esti un jeg de om care incerci sa impui niste idei fara consistenta si fara valoare .Du-te -n mata si nu mai aduce argumente inutile fara sens , idiotule .Apropo , in postul de aseara nu m-am referit la tine , ci la cu totul altcineva , asa ca pentru creierashul tau sec ! spiteful.gif "

 

ca sa jucam cu cartzile pe fata , amarel ! esti un mincinos si un las !

 

Cum sunt celelalte doua ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×