Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

La Revedere....

Postări Recomandate

Mi-a parut bine ca am intrat aici...mi-a parut bine ca am intalnit niste oameni super cu care poti sa vorbesti orice.....m-am simtit bine in compania voastra..dar consider ca este cazul sa va las....nu stiu de ce..asa simt eu.....poate ma insel...poate nu...acum fiecare dintre noi isi asuma greselile in viata....

Deci..va multumesc ca m-ati primit in familia voastra......va multumesc ca ati avut grija de mine.....ca ati ras cu mine......ca m-ati facut sa nu regret nici un moment din cele petreute aici.....o sa mai trec din cand in cand sa vad ce mai faceti.....

O sa va rog sa nu considerati acest topic ca un mijloc de a atrage atentia..chiar nu este......si daca o sa mai revin pe aici o sa fie din cauza ca o sa imi fie dor de voi...si pentru ca o sa imi lipsiti....

Mi-a parut bine ca v-am cunoscut....va urez sa fiti fericiti,sa fiti sanatosi..si mai ales sa nu uitati ca viata este scurta si ca trebuie sa te bucuri cat mai mult de ea...radeti cat mai mult,fiti veseli.....

 

Cu respect si infinite multumiri, Cristi...

PS:Bogdan,tine-o tot asa.....u r the best....!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca mai nou e o moda sa iti anunti cu surle si trambite plecarea de pe un forum...de ce , nu prea am inteles eu niciodata... acum ar trebui sa urmeze posturi de genul "vaaaaaii.....ce pacaaaat !! Nu plecaaaaa !! " . Eh, unii vin altii pleaca - asa e si in viata . Poate crystyann va reveni la sentimente mai bune si va mai posta pe forumul Roportal. Pana atunci noi ii uram toate cele bune si ... ne intoarcem la ale noastre .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragul meu mov,

 

ce doresti sa iti spun: eu am ajuns la concluzia ca orice sfarsit e de fapt un nou inceput. Asa ca 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea Blacca Cat .. Apropo` de concluzii, si eu am ajuns la una 8) Lucrurile nu sunt intotdeauna ceea ce par. Cu toate astea topicul asta este exact ceea ce pare :8):

Vraja marii 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot e la moda plecatul, din diverse motive se pare ca voi parasi si eu forumul.

Deci, va doresc tuturor numai bine.

 

;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tot e la moda plecatul, din diverse motive se pare ca voi parasi si eu forumul.

Deci, va doresc tuturor numai bine.

 

:clap:

[snapbacca]33765[/snapbacca]

nu mai ai net ? alta explicatie nu vad ... :blinca:

 

:band: pe bune.. :good:

oricum tot o dulce ramai ... ;) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tot e la moda plecatul, din diverse motive se pare ca voi parasi si eu forumul.

Deci, va doresc tuturor numai bine.

 

;)

[snapbacca]33765[/snapbacca]

 

 

Aloo aloooo !! incotro, dear Blacca Cat? Daca nu iti acceptam demisia? :pee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tot e la moda plecatul, din diverse motive se pare ca voi parasi si eu forumul.

Deci, va doresc tuturor numai bine.

 

;)

[snapbacca]33765[/snapbacca]

 

 

Asta trebuie sa fie o pacaleala!!! :blinca:

 

Sper sa fie o pacaleala!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×