Sari la conținut
Forum Roportal
I_Usako

Mew Mew Power ( Tokyo Mew Mew)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu am vazut decat cateva episoade. Pare draguta desenea, dar, nu se compara cu Sailor Moon!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar mai este sailor moon??sor-mea era innebunita cand era mica dupa sailor moon...acum..s-a pierdut..da nu stiu dece nu mai da sailor moon..ca mew mew power ma uit da nus asa faine.pe animax gasiti :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut si eu am urmarit tokio miaumiau insa nu m-a fascinat prea mult .mai mult imi palce sailor si cum s-a mai zis pe aici acest tokyo miau miau este o copie dupa sm.anyway nimik nu se compara cu sm .sailormoon a fost poate cel mai urmarit anime (bine si dragon ball putem zice dar ala e mai mult pt baieti) si nu cred k va mai fi vreun anime care sa fie asa de apreciat si de iubit pt k la urma urmei baza intregului anime sm o reprezinta invataturile morale pe care le tragi si retusarea valorilor adevarate legate de familie ,prieteni si a iubi pe cel din jurul tau.poate am cam iesit din topic dar asta e doar o parere nu trebuie luata in serios .pa :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi poate spune si mie cineva care este diferenta intre tokio mew mew si mew mew power?

Editat de 'Adda'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai da,imi place...dar sailor moon e de 10000000 de ori mai bun! cel mai tare anime!dar...am o idee...

 

sailor moon-zoey

sailor mercury-bridgette

sailor mars-renee

sailor jupiter-kikki

sailor vnus-corina

hee hee :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum vreo doi ani ma uitam la fetitele Mew-Mew

Anyway nu mi-au prea placut niciodata animeurile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×