Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am zis ca nu ma reprezinta,dar vad acum ca atrage atentia pt. ca ma intreaba multi de pinguin.

 

poi nu ti se pare atunci cam ciudat sa-ti pui la avatar ceva ce nu te reprezinta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poi nu ti se pare atunci cam ciudat sa-ti pui la avatar ceva ce nu te reprezinta?

 

Vad ca e foarte discutat deja avatarul si nu o sa-l mai schimb.

Sa nu mai intrebati de avatar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am eu.

Ce inseamna pentru tine 'femeia'?

 

De ce trebuie sa insemne ceva deosebit femeia sau sa insemne ceva? E partea feminina a speciei.Nu o "divinizez".Cat poate sa insemne pt. mine femeia daca nu ma inteleg bine cu mama si nici parte de "iubirea" vreuneia nu am avut parte nici macar din partea ei desi ea sustine asta.Am si zis parca in alta posturi:intr-un fel le urasc asa putin.

Alta chestie.De ce trebuie sa se incapataneze unele sa dovedeasca faptul ca sunt la fel de bune ca barbatii in unele activitati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce trebuie sa insemne ceva deosebit femeia sau sa insemne ceva? E partea feminina a speciei.Nu o "divinizez".Cat poate sa insemne pt. mine femeia daca nu ma inteleg bine cu mama si nici parte de "iubirea" vreuneia nu am avut parte nici macar din partea ei desi ea sustine asta.Am si zis parca in alta posturi:intr-un fel le urasc asa putin.

Alta chestie.De ce trebuie sa se incapataneze unele sa dovedeasca faptul ca sunt la fel de bune ca barbatii in unele activitati.

:lol2:

 

De ce iti doresti o femeie alaturi?

Iti doresti sa te iubeasca? De ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce iti doresti o femeie alaturi?

Iti doresti sa te iubeasca? De ce?

 

Un raspuns simplu ar fi: pt. ca am ajuns la o "varsta" si ar cam fi cazul.Timpul nu se opreste pt. nimeni.Un alt raspuns: ca sa ne completam.

 

Nu pot sa-i cer sa ma iubeasca pt. ca nici eu nu stiu daca as putea iubi,dar as vrea sa fie complet sincera cu mine asa cum sunt si eu sincer.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×