Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si cum se impaca teoria aceasta cu remarca "sentimentele nu se investesc, exista sau nu exista" ?

 

De ce zici ca e teorie? Tu ai facut vreodata primul pas,sa inviti vreun barbat in oras.Cate din prietenele tale fac primul pas?

 

Nu stiu cum se impaca,dar nici nu prea am inteles legatura facuta de tine dintre teorie si remarca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce zici ca e teorie? Tu ai facut vreodata primul pas,sa inviti vreun barbat in oras.Cate din prietenele tale fac primul pas?

 

Nu stiu cum se impaca,dar nici nu prea am inteles legatura facuta de tine dintre teorie si remarca.

A pune problema, cine face primul pas... e aproape la fel cu recuperarea sentimentelor... cine a iubit primul, cine a incetat sa iubeasca ultimul... abureli.

Editat de Pixy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A pune problema, cine face primul pas... e aproape la fel cu recuperarea sentimentelor...

 

Eu chiar nu vad legatura.

 

Tu ce vrei sa zici? Cand iti place de cineva cu adevarat nu mai conteaza cine face primul pas? cum cauti tu scuze pt. femeile care stau si asteapta boul sa le aduca flori,sa le recite poezii si ele doar sa zambeasca frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu chiar nu vad legatura.

 

Tu ce vrei sa zici? Cand iti place de cineva cu adevarat nu mai conteaza cine face primul pas? cum cauti tu scuze pt. femeile care stau si asteapta boul sa le aduca flori,sa le recite poezii si ele doar sa zambeasca frumos.

Daca asa ceva cauti...n-ai decit sa astepti sa devii bou. Altfel nu vad de ce te-ar deranja pe tine, ce vor fetele...

Editat de Pixy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca asa ceva cauti...n-ai decit sa astepti sa devii bou.

 

Eu nu caut nimic.Exista si fete care fac primul pas,dar nu la noi in tara(cel putin eu am intalnit).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu caut nimic.Exista si fete care fac primul pas,dar nu la noi in tara(cel putin eu am intalnit).

Cred ca vii tu rar si stai putin...in tara, ca altfel nu cred nici o iota.

Editat de Pixy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cum se impaca teoria aceasta cu remarca "sentimentele nu se investesc, exista sau nu exista" ?

Exista degeaba, daca nici unul nu are tupeu sa zica sau sa faca ceva in privinta asta ? Ca fata o sa stea sa se uite lung la el sa astepte sa scoata "boul" un cuvant sau sa faca un gest dragastos.

 

A pune problema, cine face primul pas... e aproape la fel cu recuperarea sentimentelor... cine a iubit primul, cine a incetat sa iubeasca ultimul... abureli.

"Recuperarea sentimentelor" - multe ar face asta daca ar putea :spiteful:

 

Daca asa ceva cauti...n-ai decit sa astepti sa devii bou. Altfel nu vad de ce te-ar deranja pe tine, ce vor fetele...

Iti plac "boii" ?

 

Cred ca vii tu rar si stai putin...in tara, ca altfel nu cred nici o iota.

Unde sunt fetele astea deschise care fac primul pas mai ? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Iti plac "boii" ?

 

Unde sunt fetele astea deschise care fac primul pas mai ? :tease:

Nu, asa s-a exprimat el... ca vor fetele... Mie personal imi plac taurasii...genul acela din desene animate...Felix... da...

 

Unii nu mai scapa de ele nici cind se insoara si voi nu le gasiti... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca vii tu rar si stai putin...in tara, ca altfel nu cred nici o iota.

 

Eu sunt rezident in romania,in schimb avut ocazia sa am tangente cu vreo 2-3 nemtoaice.

 

Unde sunt fetele astea deschise care fac primul pas mai ? :spiteful:

 

Chiar asa.

 

Eu te-am intrebat Pixy daca tu sau vreuna din prietenele tale a facut sau face primul pas si nu ai zis nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×