Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

Ce ai face daca ai escoperi ca esti singurul om viu pe Pamint

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si de unde as sti ca restul sunt roboti? :think:

 

... probabil m-as adapta :hi:

 

 

Spune-le ca ai chef de secs, si-ti vei da seama dupa reactia lor.

Editat de 20031

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as sta dezbracata mereu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as sta dezbracata mereu

 

 

Corect. Poti sa ma consideri un robot, fara nicio urma de suspiciune. System malfunction - naked human being. N-ai de ce sa-ti faci probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:think:))))))))))))))))))))))) sigur ca da dar nu activam pe aceeasi locatie de activitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai cum? Robotii de la Galati sunt altfel fata de cei de la Bacau?

 

da :think: exista o varietate de clasificari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intr-o zi descoperi ca unul dintre parintii tai se incarca la o priza...Apoi descoperi in inedita postura cunoscuti si colegi, paznici, vinzatori...persoane cu care vii in contact...la un moment dat faci un acident de masina si te trezesti ca cei loviti sint din componente tehnice avansate, ca sint niste biodroizi, cu calitati extraordinare, dar nu oameni. Sa descoperi ca pina si fosta ta prietena care ti-a facut atitea probleme, profesorii severi, parintii, toti sint creatii ale unor entitati care vor sa te salveze de faprt pe TINE :jester: si tu esti singurul supravietuitor...si ti-au facut un mediu artificial. ce ai face daca ai descoperi asta? Cum te-ai simti sa-ti gasesti unul din parinti sau...iubita incarcindu-se la o priza? ( nu puteam sa nu introduc un detaliu mai..."retro"!!! ca asa niste roboti n-ar avea nevoie de priza dar suna mai haios nu?)

 

Ciudat, dar nu m-am gandit niciodata serios la chestia asta! subiect SF...Cert e ca ar fi ultimul lucru pe care mi l-as dori din lumea asta.Dar daca ,sa zicem...as descoperi ca sunt singura pe acest Pamant...cred ca m-as apuca sa studiez cum se face clonarea :jester: , ca sa mai fac macar inca un om si sa am cu cine vorbi...ca robotii tot roboti raman :jester: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca as fi singura pe Pamant probabil ca nu as avea mare lucru de facut, daca tot sunt roboti care sa ma serveasca. Si nici nu ar avea cine sa ma bata la cap.

 

Deci, probabil, as citi o carte... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

i-as intreba de ce sunt atat de importanta incat a fost nevoie sa fie creata o intreaga planeta artificiala doar pentru ca eu sa fiu tinuta in viata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×