Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

chiar nu inteleg ce iti place la ea....

 

just one word ... Stinks! :o:

 

Nu am priceput nimic atunci cand am facut-o .. si nici acu :blink: da' las' ca trece... noroc ca aveam norocu de'a merge la 2 olimpiade asa ca nu m-a presat pe mine profa de logica :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va trage in jos materia asta, cum am patit yo....toate materiile cu medii 7+ si logica 5 :| si mi-a iesit 8.70 media pe sem.....daca nu era logica imi iesea 9+

logic, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oribila materie...si eu tot 5 am avut la ea! Nu mi-a placut deloc, deloc si m-a tras in jos cat am facut-o! Yac...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti despre aceasta materie? :|

 

Eu cred ca este cea mai mare prostie si ca ar trebui scoasa din programa....serios acum...cu ce ne ajuta?Si in + daca aveti profesori severi care ard la note(cum am eu) va trage in jos materia asta, cum am patit yo....toate materiile cu medii 7+ si logica 5 :| si mi-a iesit 8.70 media pe sem.....daca nu era logica imi iesea 9+

 

 

si eu sunt clasa a9a ca si tine ... si eu am o profa ffff severa ... la toate materiile am avut 8+ si la logica 6 dar vreau sa te contrazic. Daca nu faci logica, nu ti se dezvolta mintea si vei gandi problemele mai greu. Eu cred ca este facuta ca sa ne punem si noi umpic creierul la contributie si sa nu ni se atrofieze... NU sunt de acord cu scoaterea logicii nici de la liceele industriale nici de la celelalte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gata, doamna Andronescu te-a ascultat şi a scos logica din planul cadru.

serios ? aia e tampita de tot :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu sunt clasa a9a ca si tine ... si eu am o profa ffff severa ... la toate materiile am avut 8+ si la logica 6 dar vreau sa te contrazic. Daca nu faci logica, nu ti se dezvolta mintea si vei gandi problemele mai greu. Eu cred ca este facuta ca sa ne punem si noi umpic creierul la contributie si sa nu ni se atrofieze... NU sunt de acord cu scoaterea logicii nici de la liceele industriale nici de la celelalte.

 

eu de obicei gandesc cu un pas inainte(aici a intervenit sahul :huh:...il jucam cand eram mic) si in ansamblu asupra problemei + consecinte....bine acum difera mintea la fiecare....infine daca tie iti place asta e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×