Sari la conținut
Forum Roportal
PRY

Paranormalii din Romania

Postări Recomandate

Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa... pana la rapiri , violuri, sechestrari etc. In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile pe care le-au facut.

 

 

Eu am avut ghinionul sa-i intalnesc in feb 2001 la Sinaia, dupa care "coincidenta" a facut sa-i vad prin Timisoara, Sibiu, Bucuresti, Constanta ... Cel mai des ii poti gasi in compania Corinei Vantu ( fata lui Sorin Ovidiu Vantu) si a grupului ei infractional format din ziaristi , evrei, cativa masoni, agenti de asigurari (ING, INTERAMERICAN,AIG), diversi angajati bancari (LIBRA, BANCA CARPATICA, ROMEXTERRA).

 

 

eu am senzatia ca doar te'au ... violat, fara sa'ti plateasca . :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce inseamna sa fi un paranormal in slujba serviciilor secrete romane si sa fi pus pe capatuiala???!!!!

 

Din pacate Dumnezeu le-a dat puteri paranormale unor ticalosi care nu stiu decat sa fure, sa violeze, sa ucida si sa tortureze oameni nevinovati. Acesti ticalosi care sunt ofiteri in cadrul Departamentului de paranormal al SIE (laudati de Basescu pentru activitatile lor) sunt de fapt "angajati part-time ai unor oameni de afaceri" carora le fac diverse servicii.

 

In 2001 am avut ghinionul sa intru in vizorul unor ticalosi chiar sub privirile lor. In loc sa-mi ofere ajutorul lor , asa cum ar fi facut orice "para" avansat , ei au facut un troc cu acei mafioti pentru a ma exploata ei (fiind profesionisti ) punandu-se astfel la dispozitia mafiotilor.

Incepand cu acel an , viata mea a fost distrusa sistematic de acesti ticalosi , de la uciderea familiei (inclusiv a copilului) pana la rapiri , violuri, sechestrari etc. In schimbul torturilor la care am fost supusa atat eu cat si familia mea, acesti ticalosi si-au rotunjit conturile cu zeci de milioane de euro + furturile pe care le-au facut.

 

Acesti ticalosi fac experimente inclusiv pe oameni normali , daca din asta mai scot ceva bani.

 

 

CRIMINALII SI VIOLATORII SUNT TOT IN LIBERTATE !!!!!!!

 

SFAT PENTRU TOTI PARANORMALII

 

STATI CAT MAI DEPARTE DE CEI DIN DEPARTAMENTUL DE PARANORMAL =DEPARTAMENTUL ZERO (DZ) sau cum se vor prezenta; FUGITI CAT MAI DEPARTE DACA II SIMTITI PE APROAPE!!!!!!!!!

 

 

Ar trebui sa afle toti cei care inca mai pupa in cur "paranormalii" de pe la noi care scot carti si pretind ca sunt in slujba Luminii. Astfel de patanii cu greu ar putea fi acceptate de catre cineva din turma. Daca vrei sa te razbuni...incepe incetisor...

Regeneraza-ti ranile ... uita de tot ceea ce ai pierdut ... ascunde-te o perioada undeva intr-un loc cu greu reperabil ( normal si astral ) ... cauta sa dai de patternurile prin care a fost posibila crearea unei astfel de realitati ... intrerupe orice comunicare cu oricine care pretinde a-ti fi prieten ... De tot! ... uita de ei chiar daca inca se mai tin scai de tine ...

... construieste-ti un plan/strategie serioasa prin ceea ce ai ( capacitati + informatii ) ... cauta dupa toate astea ( cea mai importanta parte e statu in "umbra" )... cativa aliati in Adevar ( nu new-age-isti , fosti sau actuali sri-isti sau alte persoane din sensu asta ) si familiarizeazate cu destinele lor ... ( o sa vina exact cei care trebuie <in sens de Bine > daca stii sa mergi prin Viata )

Fate mare si puternica ... impreuna cu ei ... si dup' aia da-ti bine seama daca vrei sa te razbuni ... Daca Da ... O sa ai parte de razbunare si din dusmanii tai va curge "sangele" precum curge Dunarea in Marea Neagra...

 

OMUL CU ADEVARAT INTELEPT DE 7 ORI CADE SI DE 7 ORI SE RIDICA!

 

 

p.s. te-am visat acum cateva zile ...

Editat de Infinitus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... construieste-ti un plan/strategie serioasa prin ceea ce ai ( capacitati + informatii ) ... cauta dupa toate astea ( cea mai importanta parte e statu in "umbra" )... cativa aliati in Adevar ( nu new-age-isti , fosti sau actuali sri-isti sau alte persoane din sensu asta ) si familiarizeazate cu destinele lor ... ( o sa vina exact cei care trebuie <in sens de Bine > daca stii sa mergi prin Viata )

Fate mare si puternica ... impreuna cu ei ... si dup' aia da-ti bine seama daca vrei sa te razbuni ... Daca Da ... O sa ai parte de razbunare si din dusmanii tai va curge "sangele" precum curge Dunarea in Marea Neagra...

 

"Impreuna cu ei"...? "Fa-te mare si puternica" ,"statu in umbra"... ?

Imi suna a spalatorie de cerebel afirmatiile tale...Nu crezi ca cel mai bine ar fi sa vina cu niste probe (fotografii,documente,nume )si sa-i dea "in git" aici pe forum...? Ori in presa sau televiziune...? Sau chiar crezi ca "par-anormalii" aia sunt extraterestrii,nemuritori,zei sau frati cu "Superman" sau "Testoasele ninja"....? Crezi ca aia traiesc cu aer, dispar in galaxie,misca muntii ori invie mortii...? Sa vina cu dovezi in ceea ce spune,ca se vor gasi destui care sa-i sara in ajutor. Ca vintu' si ca gindu' ! "

Probabil o sa ne spuna ca au "magnetizat-o " par-anormalii de la "departamentul zero" sa nu poata tasta pe forum numele lor ori sa expuna vreo dovada...! :D

Editat de margelatru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Impreuna cu ei"...? "Fa-te mare si puternica" ,"statu in umbra"... ?

Imi suna a spalatorie de cerebel afirmatiile tale...Nu crezi ca cel mai bine ar fi sa vina cu niste probe (fotografii,documente,nume )si sa-i dea "in git" aici pe forum...? Ori in presa sau televiziune...? Sau chiar crezi ca "par-anormalii" aia sunt extraterestrii,nemuritori,zei sau frati cu "Superman" sau "Testoasele ninja"....? Crezi ca aia traiesc cu aer, dispar in galaxie,misca muntii ori invie mortii...? Sa vina cu dovezi in ceea ce spune,ca se vor gasi destui care sa-i sara in ajutor. Ca vintu' si ca gindu' ! "

Probabil o sa ne spuna ca au "magnetizat-o " par-anormalii de la "departamentul zero" sa nu poata tasta pe forum numele lor ori sa expuna vreo dovada...! :P

 

 

Pai in cazul asta numai "spalarea cerebelului" ar face un bine. Cat despre ... "se vor gasi destui care sa-i sara in ajutor"...ma cam indoiesc....la cat de frati suntem cu totii pe aici...ma indoiesc tare ca cineva si-ar "deranja" fericirea pentru a-i lua pa aia la "bucati"... :D Pana o sa fie omul total capabil de a crea "armonici"cu semenii lui...mai trece ceva timp...

Dar eu sper...chiar sper!

 

 

p.s. no fi aia frati cu SuperManu...dar nici inofensivi nu sunt...

Editat de Infinitus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai in cazul asta numai "spalarea cerebelului" ar face un bine. Cat despre ... "se vor gasi destui care sa-i sara in ajutor"...ma cam indoiesc....la cat de frati suntem cu totii pe aici...ma indoiesc tare ca cineva si-ar "deranja" fericirea pentru a-i lua pa aia la "bucati"... :D Pana o sa fie omul total capabil de a crea "armonici"cu semenii lui...mai trece ceva timp...

Dar eu sper...chiar sper!

 

 

p.s. no fi aia frati cu SuperManu...dar nici inofensivi nu sunt...

 

Infinitus, chestia aia cu razbunarea nu e un sfat bun...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Infinitus, chestia aia cu razbunarea nu e un sfat bun...

 

 

Cand ai sa treci prin lucruri din'astea....sau asemanatoare cu astea...nu o sa mai iti arda de reprimari...si cand zic razbunare ma refer la o conotatie mai mult sau mai putin diferita decat cea din dictionar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand ai sa treci prin lucruri din'astea....sau asemanatoare cu astea...nu o sa mai iti arda de reprimari...si cand zic razbunare ma refer la o conotatie mai mult sau mai putin diferita decat cea din dictionar...

Mda, exista instinctul de supravietuire, sa musti cand esti muscat(legea Talionului), dar una e sa o faci ca instinct si alta e sa o faci constient (cu cunoastere). Daca poti constientiza asta, inseamna ca poti sa incerci cel putin sa nu musti, adica sa faci ceva in legea iubirii, adica sa intorci si celalat obraz.

Stiu ca e greu, dar nu poti da ca sfat ce ai spus tu, razbunarea e o chestie deja automata a omului. Numai cei superiori nu se razbuna. Inseamna ca au depasit lectia si nici in vietile viitoare nu se vor lovi de ea.

Cu totul altceva e sa faca lumina acolo unde e intuneric.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda, exista instinctul de supravietuire, sa musti cand esti muscat(legea Talionului), dar una e sa o faci ca instinct si alta e sa o faci constient (cu cunoastere). Daca poti constientiza asta, inseamna ca poti sa incerci cel putin sa nu musti, adica sa faci ceva in legea iubirii, adica sa intorci si celalat obraz.

Stiu ca e greu, dar nu poti da ca sfat ce ai spus tu, razbunarea e o chestie deja automata a omului. Numai cei superiori nu se razbuna. Inseamna ca au depasit lectia si nici in vietile viitoare nu se vor lovi de ea.

Cu totul altceva e sa faca lumina acolo unde e intuneric.

 

 

treaba cu "Intoarce si celalalt obraz"...este...la fel ca :D

nu ma iau de tine...sa nu ma intelegi gresit...

si treba cu "din instinct" nu vine de la mine...de la mine vine treba cu "constient"...pentru ca nu degeaba a dat de ei...si nu degeaba a patit ce a patit...daca ma intelgi???!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
treaba cu "Intoarce si celalalt obraz"...este...la fel ca :D

nu ma iau de tine...sa nu ma intelegi gresit...

si treba cu "din instinct" nu vine de la mine...de la mine vine treba cu "constient"...pentru ca nu degeaba a dat de ei...si nu degeaba a patit ce a patit...daca ma intelgi???!!!

 

Si daca nu degeaba i s-a intamplat ce i s-a intamplat perche razbunare?

Incearca sa explici chestia cu :P

Dorinta ei/lui nu tre' sa fie de "razbunare" , ci de luminarea acelor persoane, inteleptirea lor, venirea lor pe drumul cel bun. Cum sa construin o luma mai buna daca dorim noi insine raul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca nu degeaba i s-a intamplat ce i s-a intamplat perche razbunare?

Incearca sa explici chestia cu :D

Dorinta ei/lui nu tre' sa fie de "razbunare" , ci de luminarea acelor persoane, inteleptirea lor, venirea lor pe drumul cel bun. Cum sa construin o luma mai buna daca dorim noi insine raul?

 

 

Pai poate patternul ei a fost acela de alchimie interioara...in sensul transformarii dintr-o fiinta prinsa in iluziile Raului intr-un Razboinic al Luminii...unul care a experimentat pierderea si nu mai are nimic de pierdut....si in acest "castig" realizeaza faptul ca adevarata Viata se traieste la alti parametrii .... in care "iluziile" Raului sunt "iluzii" ... si "realitatea" lor tine de cat de mult le acordam noi "realitate" in sincronicitatea noastra...

Poate asta a fost scoala vietii in patternul ei actual ... pentru a se face Mare si Puternica ... si pentru ca in cativa ani sa serveasca in vreo armata/organizatie de Lumina serioasa si cu Keterul pe umeri...ajutand astfel la regenerarea planetara prin folosirea Constientizarii Fortelor Subtile relevate in Dvapara Yuga...(era lightning-bolt-ului... :P ).

Kali Yuga ia ajutat pe unii si pe altii sa impanzeasca cu "mizerie" Natura...dar lucrurile se schimba si noi sarim de la cele 5 simturi la o perspectiva in care vorba ... "Diavolul sta in detalii!" ... este cat se poate de evidenta.

 

 

Dorind acum Razbunare Inteligenta...va da mai tarziu de Idealul pus in practica a "purificarii" planetare...pe care numai noi tre' sa-l facem...

Acum suntem ( in dorinta noastra de a lupta impotriva raului personificat de unii si de altii ) cate unul pe ici pe colo....maine suntem cate 3 pe ici pe colo...poimaine suntem 5 pe ici pe colo...si tot asa.pana cand ajungem sa ne Sincronizam si armonizam Intr-un Ton suficient de Puternic pentru a crea Centre de Lumina.

 

 

....si nu ma refer in nici un caz la nici una dintre organizatiile , miscarile si sectele existente la ora asta pe planeta ...

...tiparul despre care vorbesc este foarteee rar intalnit...si foarte greu de imaginat...deocamdata...

Editat de Infinitus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×