Sari la conținut
Forum Roportal
Amarena

Cel mai frumos bradut

Postări Recomandate

bradul il fac in Ajun, dar am facut cu fie-mea o gramada de ornamente de Craciun. Incepand de la coronita cu 4 lumanari de Advent, pana la coronita cu luminite de pus in geam, toate sunt facute cu manutele noastre.

Poate vreti sa la si vedeti? :tease:

img0027nx2.th.jpg

 

img0028ew1.th.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) foarte frumoase

 

referitor la prima poza, eu te-as intreba altceva :cry:)) Cum reusesti sa mentii manichiura aia cu doi copii? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cica anu' asta, la moda sunt globurile negre! :) am vazut in supermarketuri.

 

:cry: foarte frumoase

 

referitor la prima poza, eu te-as intreba altceva ;))) Cum reusesti sa mentii manichiura aia cu doi copii? :tease:

 

da' ce le observi. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haidi, mai... domne feri, vorba lu' andra.. :tease:

 

Am ochiu' format, Costy :))))

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cica anu' asta, la moda sunt globurile negre! :tease: am vazut in supermarketuri.

nu ''cica'' cu siguranta. Eu am fost sa-mi cumpar negre, de catifea si cu model, dar cele pe care le ochisem eu se terminasera si vanzatoares mi-a promis ca se intereseaza in celelalte magazine sa vada daca mai au si ma suna imediat ce pune mana pe ele :)

 

si masa de Craciun o fac tot in negru cu alb si auriu sau argintiu, depinde de globurile din pom :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ''cica'' cu siguranta. Eu am fost sa-mi cumpar negre, de catifea si cu model, dar cele pe care le ochisem eu se terminasera si vanzatoares mi-a promis ca se intereseaza in celelalte magazine sa vada daca mai au si ma suna imediat ce pune mana pe ele :cry:

 

s-a tacanit lumea! :) nici in pomii care se fac la mort, in moldova, nu se pun chestii negre! :doh:

 

nu ''cica'' cu siguranta. Eu am fost sa-mi cumpar negre, de catifea si cu model, dar cele pe care le ochisem eu se terminasera si vanzatoares mi-a promis ca se intereseaza in celelalte magazine sa vada daca mai au si ma suna imediat ce pune mana pe ele :(

 

si masa de Craciun o fac tot in negru cu alb si auriu sau argintiu, depinde de globurile din pom ;)

:tease:

in combinatie cu alte culori vii, cred ca merge bine. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
s-a tacanit lumea! :) nici in pomii care se fac la mort, in moldova, nu se pun chestii negre! :(

 

 

:tease:

in combinatie cu alte culori vii, cred ca merge bine. :cry:

nu, argintiu sau auriu si gata

 

aaaa, da, rosu, ca am de gand sa pun cateva ghivece de Poinsetia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×