Sari la conținut
Forum Roportal
mak222

ce parere aveti despre situl meu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ar merge niste chenare pentru poze si un Verdana pt text. Lipsesc elemente grafice, flashul de sus parca e facut acum 10 ani :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lipsesc elemente grafice, flashul de sus parca e facut acum 10 ani

Mie de exemplu

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la ce iti foloseste site-ul?

este doar un moft?

sau vrei sa castigi cu el ceva bani?

nu castig bani cu el...nu prea are utilizatori....tot ce vroiam sa fac era sa invat sa fac paginile web ....de dorit imi doresc sa castig bani cu el ..dar cum ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, tipu are dreptate cu culorile...

 

 

Baga link pe poze sa le poti vedea mari...

 

PS: nu stiam ca exista Castelul Corvinestilor

 

Si inca o chestie, la wallpaper-uri poti si tu sa dai link de download cu dimensiunile (ex 800X600)

 

Oportunitate: sunt putine informatii despre Castelul Corvinestilor, de aceia io as recomanda sa te axezi mult pe asta. Concurenta putina !!! :yes: :hi:

daca dai klik pe pagina cu poze se vede mai mare http://www.infoecoturism.ro/Poze/wallpaperspoze/photo.html

 

Dragut ptr incepator, prea mult dreamwaver.

Numai dreamwaver si putin flash :P

 

Intradevar, lucrurile simple sunt cele mai bune, dar flashul acela... Este neinspirat. Gradienturile, verdele acela aprins cu un albastru peste negru... sfere, linii, patrate urate -_- Mie personal mi se pare dezgustator. E parerea mea.

Acum depinde ce intelegi tu prin lucru simplu.

Toate parerile ....si bune si rele...asa invatam :king2:

 

Da, tipu are dreptate cu culorile...

 

 

Baga link pe poze sa le poti vedea mari...

 

PS: nu stiam ca exista Castelul Corvinestilor

 

Si inca o chestie, la wallpaper-uri poti si tu sa dai link de download cu dimensiunile (ex 800X600)

 

Oportunitate: sunt putine informatii despre Castelul Corvinestilor, de aceia io as recomanda sa te axezi mult pe asta. Concurenta putina !!! :doh: :-

Merita vazut castelul .nu credeam sa existe un asemenea castel la noi in tara ...."e ca in filme"--si pastrat bine,pacat de romania ....o tara cu multe locuri frumoase...cand l-am vizitat eu se turna un film si era amenajat si cu mobilier ..dar arata bine .. :idea: :read: :bag::bag:

Editat de mak222

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate titlurile cu destinatia calatoriilor sa fie scrise cu o alta culoare care sa atraga atentia, si textul usurel mai spatiat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×