Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
mak222

ce parere aveti despre situl meu

Rate this topic

Recommended Posts

site-ul e bine structurat insa nu e complet.

ar fi indicat daca ai putea adauga si ceva continut original pe langa informatiile utile si cele generale despre statiuni.

la ce iti foloseste site-ul?

este doar un moft?

sau vrei sa castigi cu el ceva bani?

Dupa 3-4 de ore cat am stat pe net si am intrat pe site-ul tau, nu am mai vazut nimic.Nu mai combina aceste culori 'alb peste negru'.Pur si simplu nu pot citi dupa cateva ore pe net.Bafta.

Dupa 3-4 de ore cat am stat pe net si am intrat pe site-ul tau, nu am mai vazut nimic.Nu mai combina aceste culori 'alb peste negru'.Pur si simplu nu pot citi dupa cateva ore pe net.Bafta.

Da, tipu are dreptate cu culorile...

Baga link pe poze sa le poti vedea mari...

PS: nu stiam ca exista Castelul Corvinestilor

Si inca o chestie, la wallpaper-uri poti si tu sa dai link de download cu dimensiunile (ex 800X600)

Oportunitate: sunt putine informatii despre Castelul Corvinestilor, de aceia io as recomanda sa te axezi mult pe asta. Concurenta putina !!! :o: :yahoo:

Edited by Anonymus Kline

La site-ul de genul asta primul buton pe care-l apas este Zap Colors:

java script:(function(){var%20newSS,%20styles='*%20{%20background:%20white%20!%20important;%20color:%20black%20!important%20}%20:link,%20:link%20*%20{%20color:%20#0000EE%20!important%20}%20:visited,%20:visited%20*%20{%20color:%20#551A8B%20!important%20}';%20if(document.createStyleSheet)%20{%20document.createStyleSheet(%22java script:'%22+styles+%22'%22);%20}%20else%20{%20newSS=document.createElement('link');%20newSS.rel='stylesheet';%20newSS.href='data:text/css,'+escape(styles);%20document.getElementsByTagName(%22head%22)[0].appendChild(newSS);%20}%20})();

O fotografie se vede cel mai bine c