Sari la conținut
Forum Roportal
Fabulean

Neincrezator sau increzator?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna din nou..ultimele analize spun asa:tgp :12.9,tgo 20 parca si ag hbs absent.....e de bine sau de rau?pana m-oi duce la medic de familie vreau sa spuneti voi ceva.....va rog..sanatate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E DE BINEEE!!!

felicitari!!!! asta inseamna ca ai scapat de virusul hepatic B!!! E super!!

cred ca esti in al noualea cer!!!!

hhahahhaha.....de-ar fi asa....dar nu cred...totusi,se poate,fara tratament?doar cu regim alimentar???daca e asa..ma duc sa ma imbat tare!dar nu cred...cel putin mie mi se pare imposibil.:|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna Fabulean,

 

Felicitari ptr reusita ta!!!!! Ai scapat de virus si nu crezi ?!? Transaminazele se incadreaza in limitele normale si AgHBs e negativ!!! Super tare!!! VReau si eu :roll: Alte analize mai ai in afara de astea ?? Daca da posteaza le....oricum cred k ar trebui sa mai continui cu regimul alimentar cateva luni si sa nu te imbeti k ficatul tau e deja obosit de virus.

Numai bine si te astept cu vesti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bonjour din nou....

singurele rezultate nepostate sunt TGO=20,2 sau asa ceva...deci din ce scrie pe rezultate..si ce am scris si aici..adica aghbs absent......ce inseamna mai exact..mai detaliat?va rog.multumesc din nou :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna fabulean,

 

Pai iti zic cat pot eu de exact: Ai scapat de virus!!!! Ca sa detaliez nu prea vad rostul, dar pot sa te mai felicit inca o data :shout:

Numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pf tot nu-mi vine sa cred.....am o rugaminte.da-mi un mesaj privat cu id tau lorena..nu am ganduri ascunse,vreau doar sa mai vb pt k te vad deschisa..ai putea sa-mi fii de ajutor in unele chestii..si eu tie:)

repet..nu am ganduri ascunse....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna fabulean,

 

Cum o sa ti fiu de ajutor pe messenger la fel iti pot fi de acelasi ajutor si aici si orice nelamurire ai poti reveni ori aici pe un mesaj privat atata timp cat ma pricep si si am timp o sa ti fiu la dispozitie si nu numai tie, normal in limita bunului simtz :stars:

Numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×