Sari la conținut
Forum Roportal
fellyx

Tunning Dacia

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu vad exact, dar cred ca se mai pot pune niste rame oglinzi cromate, manere usi cromate, o tija laterala sau chiar deasupra numar, kedere... idei ar fi...bani sa ai... O sa umbli cu ea ca un pom de craciun ... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca a iesit sau nu bine......parerile sunt impartite. Oricum,felicitari pentru munca depusa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spuneti si voi ce parere aveti si ce ar trebui sa mai fac

 

Arata bine. si eu am avut dacie modificata, dar dupa un an se duce naiba ce investesti in ea, ca e dacie. de asta eu am vandut o si am trecut pe masina straina. felicitari pentru ce ai facut pana acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar e nevoie sa dai 5.000.000 lei vechipe alea cand este 30 mii vechi metru de furtun dala luminos ( instalatie craciun) :roll: . Sincer ai putea sa pui dala sunt si de 12 voltzi si am vazut la multi :P , pe Dacia merge orice :- ! Contact Me Y!M ID alexxnolimit ;) !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar mashiana arata bine si se vede ca ai muncit mult la ea .. asta e romanul pe care vrem sa il vedem...

nu ca alti care aduc masini din straintate si le tuneaza... multi cand o vad zic ca e rabla dar nu stiu cat ai muncit la ea si ca masina mege perfect ... mai sunt uni care incearca sa tuneze dacia ..dar nu reusesc ..dupa cum se vede u ai schimbat totul la ea ..inclusiv interiorul care arata bine ... cu 2-3 neoane sub ea arata bestial .. sa fi mandru ca iesi cu ea pe strd ... o sa te invidieze lumea :friends: . ai talent la tuning ..poti sa iti deschizi o afacere daca ai spatiu de lucru.. iei o mashina veche si o prepari frumos , multi o sa fie interesati .

 

Multa bafta si spor la munca !!

 

 

 

Romania te iubim !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer cam kitch....

nu se potriveste unei dacii stopuri nu stiu de care,faruri nu stiu de care,eleroane.....

pacat de jantele alea....uite niste idei de tuning ptr dacia....

si au cate ceva facut si pe la motor si unele au alt motor...

post-197922-1230938974_thumb.jpg

post-197922-1230939034_thumb.jpg

post-197922-1230939069_thumb.jpg

post-197922-1230939086_thumb.jpg

post-197922-1230939105_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×