Sari la conținut
Forum Roportal
fellyx

Tunning Dacia

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu stiu cat timp ti-a luat sa o faci, imi place stilul ..... nici nu te mai intreb cat ai dat pe toata afacerea :P , sunt si eu tot asha ca tine.... incerc sa vad ce pot face dintr-o Dacie...... chestia ca mai trebuie si "malai"... am facut si eu cate ceva la ea ..cu mainile mele si cu ce am putut ....... sa o calaresti SANATOS......drumuri bune ...ne mai auzim, pardon ...scriem :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spuneti si voi ce parere aveti si ce ar trebui sa mai fac

s'o vinzi ! :P

 

acum serios, e clar ca ai facut o adevarata pasiune pentru masinutza aia, iar investitiile te'au adus probabil pe undeva la 1500-1800 de euro, insa ... Dacia ramane Dacia . Poate doar sa mai investesti vreo 600 euro si sa'i pui un AC mobil la 900 BTU . :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

faina masina, ai muncit la ea se vede k esti pasionat, si eu mai am o dacie 1300 si acu ceva vreme ma gandeam si eu sa investesc in ea dar m am razgandit.......acu sta saraca in fata blocului k mi am luat alta masina in care vreau sa bag ceva bani, hai ceau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu siguranta ca trebuie sa fii cu adevarat pasionat ca sa faci asa ceva, cu atat mai mult dintr-o Dacie. Eu nu pot decat sa te felicit (va fi ceva cu adevarat original) dar daca vrei o parere persoanala, daca as fi avut eu banii pe care i-ai investit pentru acest tuning cu siguranta ca mi-as fi luat o masina adevarata.

corect :o:

mai mult....

cat dai acum pe o dacie dai si pe un opel Astra de prin '94'-96..( pate cateva sute in plus)...

si cu banii bagati in tunigul daciei..faceai un tuning la opel,,,,,

..si crede-ma ...dedeai fum in ochi multora cu masini ( chiar noi )..

dar se pare ca ai tu o dragoste mare numita Dacia...

...iti apreciez ambitia...

........................

modificari?.........pune si tu un mp3 in loc de casetofonul ala obosit, ca nu este scump..

schimba volanul ..pune unul sport..( Sparko)..

schimba ceasurile cand ai bani..pune unele albe....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poi ce pot sa zic e foarte reusita si am sa incep cu ceea ce imi place: interiorul (tapiteria,bordul,tv-u,portbagajul),vopseaua, spatele per general stopurile se audi80 arata chiar deosebit pe dacie, felicitari si pentru motor si cutie si deasemenea felicitari pentru capota fatza. Daca reusesti sa ii faci daciei si stabilitatea unui audi 80 poti sa spui k a-i rezolvato la capitolul performante pentru o perioada buna(k mai tarziu o sa vrei motor mai puternic:D).Sincer si fara suparare nu-mi place spoilerul fatza si masca aia alba insotita de linia aia cromata.parerea mea e k ar fi aratat mult mai bine un spoiler iesit in fata sau macar drept asta e putin cam ciudat ...dar e doar parerea mea:D:D.

Oricum TE FELICIT pentru munca depusa si iti doresc sa ai parte de ea linistit si fara evenimente:D.

App uite un link unde gasesti niste poze cu niste spoilere de dacie poate te inspira si pe tine:

 

http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=52895

 

Bafta!!

Editat de mihai_1069

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E frumos lucrata dar mie personal nu imi place exteriorul , interiorul e frumos curat ... so stapanesti sanatos :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-i genul meu de tuning...

nu se potriveste daciei...o face greoaie -butucanoasa(exterior vb.)

nu ai scos in evidenta elemente caracteristice masinii-o schimbi in altceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×