Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

De ce sa vrei sa mori?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu te iert, ca nu vreau!!

 

Ba din contra, te-asi blestema pe tine si pe toata familia ta dar cred ca s-ar putea sa fie considerat atac la persoana, asa ca mai bine nu...

 

Si schimba-ti si tu avatarul ala ca ma enerveaza!!!

 

Par io bine? :jester:

 

 

Poti sa faci ceea ce doresti, e dreptul tau, insa pentru binele tau, ar fi bun un calmant, ti-ar face mult mai bine!

Si p@ ar fi bine sa-i descoperi utilitatea benefica! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
du-te omule si aprinde-ti o tigara!...sau iesi afara si respira niste aer curat!

Nu fumez... am fost afara...

 

Ps: metoda ta de sinucidere nu e buna de nimic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Kline, reciteste de cateva ori ce a postat Delia si o sa vezi ca tot ce ti-a zis este constructiv.

In plus, ce obtii jignind?

Ah, voi astia care va tineti de blesteme nu va mai mirati ca va merge prost in viata, nu va mai plangeti destinul pentru ca v-o faceti cu mana voastra...

 

ON: Viata e facuta ca sa fie traita.

Editat de Jade_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa faci ceea ce doresti, e dreptul tau, insa pentru binele tau, ar fi bun un calmant, ti-ar face mult mai bine!

Si p@ ar fi bine sa-i descoperi utilitatea benefica! :jester:

Ce utilitate benefica?

 

Ce calmant? Nu am asa ceva, poate daca pumnul meu in ecranu computerului m-ar calma, dar daca nu am poza ta pe el, nu mai are farmec... imi dai poza ta?

 

In plus, ce obtii jignind?

 

Ea de ce nu mi-a lasat merele in pace?

 

Eu nu jignesc decat cand ma enervez.. am fost calm, m-am purtat civilizat, dar nu a mers.. totat lumea ma ureste, si se urasc si intre ie... iranienii si cazacii, uzbecii si rusii, rusii si kazacii.... Eu sunt prins in p@.. Nu ma nici un prieten decat pastilele si spanzuratoarea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu fumez... am fost afara...

 

Ps: metoda ta de sinucidere nu e buna de nimic...

 

decizia ta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu vorbesti? tu care esti la balamuc?

 

...tocmai ca eu,inteleg mai bine unele nebunii!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce utilitate benefica?

 

Ce calmant? Nu am asa ceva, poate daca pumnul meu in ecranu computerului m-ar calma, dar daca nu am poza ta pe el, nu mai are farmec... imi dai poza ta?

 

 

 

Ea de ce nu mi-a lasat merele in pace?

 

Eu nu jignesc decat cand ma enervez.. am fost calm, m-am purtat civilizat, dar nu a mers.. totat lumea ma ureste, si se urasc si intre ie... iranienii si cazacii, uzbecii si rusii, rusii si kazacii.... Eu sunt prins in p@.. Nu ma nici un prieten decat pastilele si spanzuratoarea...

 

Daca imi schimb avatarul, iti trimit poza mea sa dai in ea pana cand nu mai ai vlaga in tine, te vei calma???

N-am avut nimic cu merele tale, doar ti-am dat linkul cu un topic dedicat fructelor. Atat si nimic mai mult.

Editat de delia delia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma nici un prieten decat pastilele si spanzuratoarea...

E mai usor sa alegi calea cea mai simpla. Prietenii ti-i alegi tu, in functie de ceea ce iti doresti tu de la ei si ei de la tine. Sa nu ai impresia ca daca te apuci sa imparti cuvinte de ocara in stanga si dreapta iti vei castiga vreun prieten.

 

Lupta pentru ceea ce doresti, nu renunta.

Iar cand esti atat de nervos (ceea ce ridica un semn de intrebare la varsta ta) indicat ar fi sa iesi la o plimbare si sa respiri putin aer curat.

Dupa ce te-ai calmat discuta cu cine doresti tu. Dar nu iti varsa nervii pe cine iti iese in cale doar pentru ca esti tu suparat pe viata.

Fiecare om are problemele lui dar nu se apuca sa jigneasca pe nimeni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca imi schimb avatarul, iti trimit poza mea sa dai in ea pana cand nu mai ai vlaga in tine, te vei calma???

N-am avut nimic cu merele tale, doar ti-am dat linkul cu un topic dedicat fructelor. Atat si nimic mai mult.

 

 

ce are omu ,delia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×