Sari la conținut
Forum Roportal
me and just me

Texte de agăţat sau şarm?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La cata abstinenta masculina e pe forum cred ca o sa ma retrag la o manastire... Cred ca si acolo e mai mult sex si mai putina vorba!

 

adica asta cauti pe forum? :santa:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La cata abstinenta masculina e pe forum cred ca o sa ma retrag la o manastire... Cred ca si acolo e mai mult sex si mai putina vorba!

 

 

Soarele rasare in toata lumea ..numai ca pentru fiecare rasare mai devreme sau mai tarziu...Zambeste, spera, si mergi mai inainte...Te va izbi intr-o zi fericirea si pe tine....

 

sigur ...atat de tare o va izbi ca nu va sti ce a lovit-o :santa: daca nu stie ce-a lovit-o ....o sa fie fericita? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sigur ...atat de tare o va izbi ca nu va sti ce a lovit-o :P daca nu stie ce-a lovit-o ....o sa fie fericita? ;)

 

vorbesti din proprie experienta, invinetito???

adica asta cauti pe forum? :santa:

Nu....daca asta cautam cautam in viata de zi cu zi.... Nu imi pierdeam timpul pe net..

 

Aici e pur si simplu vorba de socializare si studii comportamentale...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Soarele rasare in toata lumea ..numai ca pentru fiecare rasare mai devreme sau mai tarziu...Zambeste, spera, si mergi mai inainte...Te va izbi intr-o zi fericirea si pe tine....

 

Dap, intr-o zi cu soare va aparea el... iar soarele nu va mai apune in veci. Acum serios, nu cred ca e nevoie nici de texte de agatat, nici de sarm personal, ci de a fi in locul potrivit la timpul potrivit si de a fi tu insuti/insati. Adevarata iubire asa ar trebui sa vina, natural, spontan..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu personal nu sunt atrasa de cei ce vor sa ma cucereasca sub oricare forma,mai bine ochesc si trec eu la atac,adesea ii prefer pe cei mai subtili care par dezinteresati...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte multa lume, in special baieti cand vor sa cucereasca o fata apeleaza la texte clasice sau contemporane de agatat.

 

 

Solicit un text contemporan de agatat :santa: .

Am gasit un nene pe care vreau sa-l agat urgent :P !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×