Sari la conținut
Forum Roportal
BonJovi

Diferenta de varste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,

Nu as dori un sfat.. ci mai degraba ce atzi face voi in cazul meu!

Am 21 de ani si cred ca in timp m-am cam indragostit de o femeie de 35 de ani (maritata si cu un copil)!Nu a fost ceva instant ci in timp, fara sa vreau, sa ajuns la asa ceva! Uneori ma acuz pentru chestia asta, alteori nu! Uneori imi pun in cap ca fac o greseala imensa, alteori nu! Nici eu nu stiu ce sa fac de acum! Si culmea ca si persoana in cauza simte la fel pentru mine! Nu stiu ca sa zic de la ce a inceput totul, ci fara sa vreau sa ajuns asa! Acum as vrea sa nu o fi cunoscut ca sa nu ii fac rau.. acum i-as face rau daca nu as mai tine legatura cu ea! Nimeni nu mai stie aceasta chestie.. dar imi e frica ca prin comportamentul meu si a ei sa se observe ceva si sa existe alte probleme! Nu stiu ce sa fac! Chiar nu stiu! Si probabil ca multe persoane vor zice ca ar fi mai bine sa o las in pace si sa nu mai iau legatura cu ea.. dar nu as putea sa fac asta.. si nu doar din cauza faptului ca tin la ea.. ci mai mult pentru ca este o persoana extrem de deschisa, comunicativa, iti ofea o buna dispozitie si niciodata nu vei auzi ceva rau sau care sa iti provoace raul, atat sfat cat si idee! Si e o pers mai sensibila, si ar suferi mult mai mult daca as lasa-o moarta acum! Nici mai departe de sentimente nu o sa merg, adek eu mai stiu, aventuri sau alte lucruri! Of.. am nevoie de putin ajutor! Sunt incalcit tare in asa ceva! Si nu as vrea sa postatzi vreun reply de dragu postatului sau pentru numar de posturi sau doar ca sa va bagatzi in seama!

As avea nevoie de ceva sincer!

Editat de BonJovi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu as dori un sfat.. ci mai degraba ce atzi face voi in cazul meu!

Am 21 de ani si cred ca in timp m-am cam indragostit de o femeie de 35 de ani (maritata si cu un copil)!

 

E maritată şi cu un copil. Asta spune tot. Dacă vei continua..........te vei condamna singur peste vreo 10 ani ! Tu esti t

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,

Nu as dori un sfat.. ci mai degraba ce atzi face voi in cazul meu!

Am 21 de ani si cred ca in timp m-am cam indragostit de o femeie de 35 de ani (maritata si cu un copil)!Nu a fost ceva instant ci in timp, fara sa vreau, sa ajuns la asa ceva! Uneori ma acuz pentru chestia asta, alteori nu! Uneori imi pun in cap ca fac o greseala imensa, alteori nu! Nici eu nu stiu ce sa fac de acum! Si culmea ca si persoana in cauza simte la fel pentru mine! Nu stiu ca sa zic de la ce a inceput totul, ci fara sa vreau sa ajuns asa! Acum as vrea sa nu o fi cunoscut ca sa nu ii fac rau.. acum i-as face rau daca nu as mai tine legatura cu ea! Nimeni nu mai stie aceasta chestie.. dar imi e frica ca prin comportamentul meu si a ei sa se observe ceva si sa existe alte probleme! Nu stiu ce sa fac! Chiar nu stiu! Si probabil ca multe persoane vor zice ca ar fi mai bine sa o las in pace si sa nu mai iau legatura cu ea.. dar nu as putea sa fac asta.. si nu doar din cauza faptului ca tin la ea.. ci mai mult pentru ca este o persoana extrem de deschisa, comunicativa, iti ofea o buna dispozitie si niciodata nu vei auzi ceva rau sau care sa iti provoace raul, atat sfat cat si idee! Si e o pers mai sensibila, si ar suferi mult mai mult daca as lasa-o moarta acum! Nici mai departe de sentimente nu o sa merg, adek eu mai stiu, aventuri sau alte lucruri! Of.. am nevoie de putin ajutor! Sunt incalcit tare in asa ceva! Si nu as vrea sa postatzi vreun reply de dragu postatului sau pentru numar de posturi sau doar ca sa va bagatzi in seama!

As avea nevoie de ceva sincer!

 

diferenta de varsta nu conteaza atata timp cat exista iubire...

insa, trebuie facuta diferenta intre a-ti place cineva pt felul lui de-a fi.....si a iubi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

show must go on !

 

esti prea tanar si inca imatur pentru o asemenea relatie . deja ai indoieli ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E maritată şi cu un copil. Asta spune tot. Dacă vei continua..........te vei condamna singur peste vreo 10 ani ! Tu esti t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
diferenta de varsta nu conteaza atata timp cat exista iubire...

insa, trebuie facuta diferenta intre a-ti place cineva pt felul lui de-a fi.....si a iubi

Da, nu contează diferenţa de v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lupini, de cand nu ti-am mai spus ca te iubesc? :lol2:

 

Iar ea e pe duca, nu? Cu un picior in groapa, nu? Sau cum zicea mai elegant un domn: e scoasa de piata, nu? :haha:

 

da,da... nu el e imatur, ci ea are un copil ! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BonJovi, nu tu trebe sa cresti copilul, femeia aia are si ea nevoie de iubire, de caldura, de atentie, de o imbratisare, de 100 de ori mai mult ca femeile de virsta ta. Iti spun sigur, am trait asta. O asemenea femeie iti si poate oferi mult mai mult, s-a saturat de fite si prostii, de-alea de care fac pustoaicele de 25. As zice ca a dat norocu peste tine! Da-i bataie baiete! Nu mi-au placut copilele nici cind eram pusti, nu imi plac nici acum si nu o sa-mi placa veci pururi, ca numai balarii au in cap! :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×