Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

M-am saturat de somnorosi

Postări Recomandate

Asa vrei tu Enoch si toti masonii. Cine gandeste sa moara de foame. E uite ca Eu, Calliope si Schimbarea Perceptiei iti vom dovedi ca putem gandi liberi, fara sa mai fim manipulati de voi, si nu vom muri de foame! Sac!

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...doar tu mori de grija altuia... :lol:
Cred ca ma confunzi cu Schimbarea, el vrea binele lumii, n-ai citit ca eu sunt de partea maleficilor, pe noi nu de ..... grija de ceilalti . :butcher:
E uite ca Eu, Calliope si Schimbarea Perceptiei iti vom dovedi ca putem gandi liberi, fara sa mai fim manipulati de voi, si nu vom muri de foame! Sac!
Dragii mei,Voi va mani pulati singuri, nu trebuie sa se oboseasca cine sa va manipuleze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se va pregati un nou lot de "oameni de paie" care sa fie Element Tinta (aka Motoc & Co), care sa abata atentia de la adevaratii Iluminati.

 

Fara sa stii chiar ai debitat un mare adevar. Cand templierii ajunsesera mult prea puternici, iluminatii au decis sa-i curetze. Cand biserica si regalitatea devenise prea puternica iluminatii au decis sa o curete prin nou infiintata masonerie si ordin iacobin.

 

Ghici cine urmeaza ? In curand or sa va rapuna si pe voi pe principiul "capul lui motoc vrem"... asa ca scapa repede de sort si inel... si btw tu in templul ala stai pe o tabla de sah - nu uita asta...

Editat de Schimbarea Perceptiei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In istorie noi vom fi tot timpul aia calariti.

Cumva , debitez ca astia au nevoie de noi. De curata calaritii nu vor mai avea ce calari.

Schimbarea , vezi ca ai scris cu "tz"! :scare: :mda:

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am observat si eu. Dar mie nu imi place sa ma bag pe gramatica userilor. Fiecare scrie cum vrea. Nu cred ca conteaza cum scrie ci conteaza ca mesajul sa fie inteles!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am observat si eu. Dar mie nu imi place sa ma bag pe gramatica userilor. Fiecare scrie cum vrea. Nu cred ca conteaza cum scrie ci conteaza ca mesajul sa fie inteles!

Ei si tu! El sper sa stie ca mi-am permis o gluma, pentru ca-l am intre userii care imi sunt simpatici. Ma invata despre masoni! :scare: Cand nu sunt somnoroasa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

enoch,stii foarte bine ce schimbari ar trebui facute

cu totii suntem constienti de mizeria existenta,ca tu te complaci in ea,probabil ai si motive

oricate noi programe scolare ar redacta pe roportal SP,sau oricare altul,ar fi doar o pierdere de timp,pt ca glasul nostru nu rasuna oricat ne straduim...dupa cum observ,degeaba 'intoxica' --imi permit sa 'citez'--- SP cu informatii,unii se multumesc sa ramana incuiati pe aceleasi raspunsuri primitive si nici macar nu se sinchisesc sa puna in balanta ..dar bineiteles,e mai usor sa muncesti,sa te conformezi,sa faci parte din marea gloata,decat sa iti pui intrebari si sa iti cauti raspunsuri pluzibile!

va veni insa ziua in care 'prostii' care acum 'aud','vad' , vor fi suficient de multi si nu se vor mai multumi doar cu atat!...

"prosti,dar multi"..ce bine spunea;)

Editat de za-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
enoch,stii foarte bine ce schimbari ar trebui facute

cu totii suntem constienti de mizeria existenta

 

Spre deosebire de mine, SP a facut afirmatia ca are SOLUTIA problemei, i-am cerut sa o expuna si n-a facut-o.

I-am cerut sa faca acea expunere pt a intelege exact care sunt acele schimbari pe care le doreste, insa s-a limitat la sloganuri populiste sau idei fara cap si coada.

 

dupa cum observ,degeaba 'intoxica' --imi permit sa 'citez'--- SP cu informatii,unii se multumesc sa ramana incuiati pe aceleasi raspunsuri primitive si nici macar nu se sinchisesc sa puna in balanta ..

 

SP nu "intoxica lumea cu informatii ci cu "pseudoinformatii" multe dintre ele demontabile lejer, doar un individ ce poseda doar un bagaj submediu de informatii poate sa dea valoare de adevar acelor aberatii conspirationiste.

 

va veni insa ziua in care 'prostii' care acum 'aud','vad' , vor fi suficient de multi si nu se vor mai multumi doar cu atat!...

"prosti,dar multi"..ce bine spunea;)

 

Din nefericire "multi, dar prosti"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×