Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Pagina personala (personalizabila)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In prag de concediu Roportal.ro are placerea sa va ofere o noua sectiune: "Pagina mea".

http://www.roportal.ro/mypage/

Aici aveti posibilitatea de a va organiza cum doriti continutul de pe site-urile noastre.

 

Va puteti crea casute unde puteti vedea ultimele mesaje de pe forum, mesajele dintr-o anumita categorie, mesajele scrise de prietenii vostri sau de persoane din grupurile pe care le-ati definit.

Continutul acestor casute nu se limiteaza la forum. Se pot adauga desene de pe desenatori.ro, poze de pe gapo.ro, stiri din ziare, mesaje de pe bloguri, anunturi, horoscopul zilei etc.

 

Va puteti abona la casutele create, astfel incat sa primiti pe mail mesajele care va intereseaza.

De asemenea se poate genera un RSS cu continutul acelei casute.

 

Nu am intentia sa va plicitisesc cu descriere pompoasa, intrati pe pagina personala si modul in care o puteti folosi depinde doar de imaginatia voastra. Posibilitatile sunt nelimitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inca nu-i vad rostul, si mai ales: cine are acces la pagina mea si pana unde intinde dreptul roportalului de a interveni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare o alta pierdere de timp. E pentru oameni care n-au ce face :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inca nu-i vad rostul, si mai ales: cine are acces la pagina mea si pana unde intinde dreptul roportalului de a interveni?

detectez maliţiozitate? nu e nevoie de răspuns :) chiar mă supăr dacă mi-l dai :P nu cred că roportalul intervine aşa cum nu intervine pe bloguri, me thinks. c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
detectez maliţiozitate? nu e nevoie de răspuns :) chiar mă supăr dacă mi-l dai :P nu cred că roportalul intervine aşa cum nu intervine pe bloguri, me thinks. c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
detectezi pe dracu'

eu am vorbit serios si nu e vina mea daca unii imping suspiciunea la extrem....

 

e sincera mea opinie, sau voi lua si din pricina asta alt warn?..lume suie....

Excelent. Imi aduce aminte de NetVibes. Banuiesc ca de acolo v-ati si inspirat, nu? Oricum, nu conteaza, mie mi se pare foarte utila ideea asta. Felicitari!

 

P.S. Din punctul meu de vedere, Roportal sterge pe jos cu S$$tpedia la orice ora, iar de acuma inainte, cu atit mai mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prietene, fi te rog atent, am scris: inca nu ii vad rostul.....si am dat frau liber unor mici nedumeriri, nimic mai mult...ori asta nu insemna ca e negativ. apoi nu am comparat cele doua forumuri

precum banuiam, am fost sanctionat din nou, ca imi exprim cu sinceritate opinia

ba mai mult, au fost sterse replicile lui seraph si ale mele in asa fel incat nu mai are rost sanctiunea

RUSINEEEEE.....

sa va lamuresc: nu e atac la nici o persoana ci o intrebare

nu am scris: esti tacanit...ci: te-ai tacanit?....la care un raspuns normal era DA sau NU

sper sa va dea Domnul intelepciune!

p.s. nu pot sa nu remarc ca s-a format o coalitie contra mea, jalnica si inutila

p.s.2 e a doua oara cand sunt ''ars'' dupa moftul vostru....nu mai dau nume caci imi e rusine

p.s.3 cand primesc BAN ca nu aplec grumazul in fata incompetentei????????

 

si de ce eu sa fiu cel sanctionat si nu seraph care prin ironia lui a iscat acest dialog...nu e un caz clasic de flame??????

ce lume suie!!!!!!!!!

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
detectez maliţiozitate? nu e nevoie de răspuns :doh: chiar mă supăr dacă mi-l dai :cheer: nu cred că roportalul intervine aşa cum nu intervine pe bloguri, me thinks. c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desi poate parea o pierdere de vreme pagina iti da posibilitatea sa urmaresti intr-un singur loc continutul care te intereaza de pe site-urile noastre.

Acum aveti posibilitatea sa incarcati urmatoarele pagini de rezultate si sa va adaugati feed-ul pe pagina personala igoogle sau my.yahoo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×