Sari la conținut
Forum Roportal
LightHammer

De ce esti infuriat azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cand de tampit sa fii sa te iei de un nevazator ca a "scris" gresit un cuvant pe facebook?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 02.06.2020 la 12:14, Fiero a spus:

Cand de tampit sa fii sa te iei de un nevazator ca a "scris" gresit un cuvant pe facebook?

Oricine poate gresi sintem oameni!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cornişa unei clădiri care adăpostea o spălătorie și o pizzerie s-a prăbușit în Viale Marconi din Albizzate, în provincia Varece.

O mamă și doi copiii marocani, au murit sub ochii tatălui lor. Celălalt frate în vârstă de 9 ani, care era cu ei, a fost salvat pentru că era cu tatăl său un pic mai în faţă.

evz.ro/se-prabuseste-o-cornisa-mama-si-2-copii-striviti-sub-daramaturi.html

Cum se poate intampla asa ceva???   Politicienii nu se ocupa de cele cladiri vechi doar dupa accidente din astea???   Putea sa fie oricine acolo, ce tristete ...

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bcr - banca de cacat romana.

Cum dracu e posibil ca in call center sa nu aiba operatorii acces la vizualizarea unei cereri de deschidere de cont facuta de mine online, nici macar sa vedeti daca va apare in sistem, daca ati primit-o, nu mai vorbesc de statusul ei, si nici sa nu pot contacta departamentul care se ocupa de cererile online, nici la telefon nici pe mail (ca sa nu mai spun ca nu trimiteti nici macar o confirmare, un mersi ca ai aplicat pentru un cont, nici pe mail nici pe sms, sa stiu ca ati primit cererea)? Cum sa ma trimiti sa vorbesc la sucursala daca vreau sa aflu ceva de cerere cand pe site-ul vostru scrie deschide cont 100% online? Si cum cacat e posibil ca eu sa depun o sesizare cu privire la aceasta cerere a mea si lipsa voastra de comunicare cu clientul, cand nici macar nu puteti sa confirmati ca ati primit cererea??? iar raspunsul la aceasta sesizare sa vina si in termen de 30 de zile?!

Ce cacat inseamna la bcr va contactam in cel mai scurt timp posibil? FMC.

Noroc ca din cauza masurilor anticovid nu mai e urgent si nu ma mai grabesc, cum ma grabeam cand am trimis cererea.

Editat de Enki
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 ore, Enki a spus:

Cum dracu e posibil ca in call center sa nu aiba operatorii acces la vizualizarea unei cereri de deschidere de cont facuta de mine online,

Eu nu folosesc banca On-line, n-am incredere decat personal sa discut despre cont, folosesc Credit Card la fel doar personal.   La cumparat bilete de avion de la compania aeriana nu de la agent luam,  iar cumparaturile on-line sint putine, lucrurile de care avem nevoie copiii comanda ca ei folosesc company card si se opreste din salar.   Avem tot feluri de security pereti pus pe cont iar in caz ca s-ar sparge contul, primim inapoi tot ce s-a furat.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La asa ceva nu m-as fi asteptat de la o femeie tanara in Londra ... nu-mi iese din cap scena!!!

nypost.com/2020/06/29/uk-police-investigating-woman-who-allegedly-kicked-swan/

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, gargbird a spus:

Maybe it was the black swan...

Era infuriata ca dupa ce a avut iubiti ca Thor si Anakin Skywalker, a fost popularizata de Tchaikovsky care era gay.

Incredibil!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Kleopatrah a spus:

Era infuriata ca dupa ce a avut iubiti ca Thor si Anakin Skywalker, a fost popularizata de Tchaikovsky care era gay.

Incredibil!

Ai uitat de prima ei iubire, Leon...

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×