Sari la conținut
Forum Roportal
anonim232

Ceva...mai neobisnuit.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aici se vorbea de sperma " on face"

si nu creme pe baza de.....

cremele da,,,,,de acord cu tine.....

invers.........apa de ploaie

 

Buey, tu stii cat "coasta" o crema d'aia? Pacat ca multi irosesc "samanta" pe faianta din baie :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buey, tu stii cat "coasta" o crema d'aia? Pacat ca multi irosesc "samanta" pe faianta din baie :)

bueyy ..tu stiicare este spilul cu cremele de care spui?

..ehehe...o mare cacialma.....

adevarat sunt creme care au exptract din sperma...( tauri)....si acele extracte ( obtinute in laborator sun de fapt niste proteine )...

adevarat...sunt scumpe...si stii de ce....pentru simplul fapt ca femeile simt nevoia mereu sa se dea cu creme....

deci consumul este mare.....si daca mai vii si cu o reclama buna,,,," crema cu extract de taur face fatza ca de aur"....

ai pus-o de cateva sute de milioane

nu stiu daca tu ai prins vremea cand a aparut red bull pe piata romaneasca

in discoteci toate fetele erau cu,cutia de red bull in mana ( si baietzii).....de ce?

penru ca , continea " taurina" ( cica avea ceva din sperma de la taur) 8) GRESIT TOTAL ( si mai ziceau...vezi ce gust are?...de parca ar sti ce gust are sperma de taur :) )

TAURINA este o proteina care nu are legatura cu taurii.....

si alta chestie,,,,stii cremele care contin coenzima Q10......cand au aparut pe piata erau albe la culoare.....

pana s-au prins faraierii ca nu trebuie sa fie asa...( aceasta enzima are culoare galbena ....si o creme care asa ceva in ea ar fi trebuit sa fie macar galbuie)......drept urmare acum aceste creme sunt galbui

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aici se vorbea de sperma " on face"

Aia, oricat sunt eu de sustinatoare, ajuta doar la placere. :) :) Ajuta mult la placere.

Daca nu respecti reguli de igiena , poti sa faci "on face", toata ziua.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aia, oricat sunt eu de sustinatoare, ajuta doar la placere. :) :) Ajuta mult la placere.

Daca nu respecti reguli de igiena , poti sa faci "on face", toata ziua.

mmmmm

te-am vizitat....

mmmmmmm

oricum...ti-am dar o stelutza

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si alta chestie,,,,stii cremele care contin coenzima Q10......cand au aparut pe piata erau albe la culoare.....pana s-au prins faraierii ca nu trebuie sa fie asa...( aceasta enzima are culoare galbena ....si o creme care asa ceva in ea ar fi trebuit sa fie macar galbuie)......drept urmare acum aceste creme sunt galbui
Adica vrei sa spui ca , cei ce cumparau stiau ce culoare trebuie sa aiba ? :flowers: nu prea cred ..uite a mea e ..alba .:cheer:
:flowers: Sa inteleg ca ai devenit Maricica Puica ?
Nuu..Gabriela Szabo.. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica vrei sa spui ca , cei ce cumparau stiau ce culoare trebuie sa aiba ? :flowers: nu prea cred ..uite a mea e ..alba .:lol2:Nuu..Gabriela Szabo.. :flowers:

 

O fi alba da' acolo era vb de coenzima Q10 nu de altceva :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O fi alba da' acolo era vb de coenzima Q10 nu de altceva :cheer:

pai de aia vorbesc si eu ..draga .. :flowers:

Sau crezi ca barbatii nu folosesc creme ? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai de aia vorbesc si eu ..draga .. :flowers:

Sau crezi ca barbatii nu folosesc creme ? :flowers:

 

A, tu ziceai de crema ca'i alba? Inseamna ca e contrafacuta :cheer: Eu zic s'o schimbi pe una de galbenele facuta acasa :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A, tu ziceai de crema ca'i alba? Inseamna ca e contrafacuta :flowers: Eu zic s'o schimbi pe una de galbenele facuta acasa :cheer:

Ee..lasa sa se dea altii cu din aia de galbenele ,papadie sau ..cum io mai zice .. :flowers:

..si a mea e facuta in Germania ,asa ca nu o schimb..:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×