Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

12 motive pentru care te afli in zodia ta

Postări Recomandate

Eu m-am regasit 100%. Iar pt cei care nu s-au regasit fie sunt motivele mai sus enumerate de "the gh0st" fie e ca nu sunteti 100% in aceeasi zodie. Cei nascuti la trecerea dintre zodii au influente de la ambele sau poate chiar de la trei zodii. Se stie ca fiecare are un ascendent zodiacal in functie de anul, ziua, ora la care s-a nascut. Deci poti fi Berbec cu ascendent in Rac ... si atunci nu iti place sa mananci de la fast food ci mancaruri sanatoase. Ai caracteristici de la ambele zodii. De aceea omul e unic in caracterul lui, pt ca si astrologic suntem unici in univers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt berbec. Si o sa va spun ca nu toate mi se potrivesc. Sa le luam pe rand:

 

Esti foarte hotarat ! Adevarat. Sunt foarte hotarata in orice lucru intreprind. Si nu ma las de el pana nu il termin.

2. Niciodata nu te plictisesti. Fals! Chiar acum sunt enorm de plictisita!

3. Opiniile sunt intotdeauna prezente. Adevarat!

4. Ai realizat mari lucrari de pionierat. Fals!

5. Motto-ul tau : Aventurierii suntem noi. Fals! Motoul meu e altul!

6. Iti place mancarea gen fast food. Adevarat!

7. Te inalti ( te ridici ) inainte de a privi. Adevarat!

8. Pasional, pasional, pasional Adevarat!

9. Intotdeauna vrei sa fi primul in ceea ce faci. Adevarat!

10. Oh ! Temperamentul tau. Adevarat! Am uneori izbucniri de berbec!

11. Ai gusturi indraznete. Adevarat!

12. Open mind : Nu cu ochii se poate vedea in intuneric. Adevarat!

 

Scorul 8 la 4. 8 adevaruri din 12!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt berbec. Si o sa va spun ca nu toate mi se potrivesc. Sa le luam pe rand: Esti foarte hotarat ! Adevarat. Sunt foarte hotarata in orice lucru intreprind. Si nu ma las de el pana nu il termin. 2. Niciodata nu te plictisesti. Fals! Chiar acum sunt enorm de plictisita! 3. Opiniile sunt intotdeauna prezente. Adevarat! 4. Ai realizat mari lucrari de pionierat. Fals! 5. Motto-ul tau : Aventurierii suntem noi. Fals! Motoul meu e altul! 6. Iti place mancarea gen fast food. Adevarat! 7. Te inalti ( te ridici ) inainte de a privi. Adevarat!8. Pasional, pasional, pasional Adevarat! 9. Intotdeauna vrei sa fi primul in ceea ce faci. Adevarat! 10. Oh ! Temperamentul tau. Adevarat! Am uneori izbucniri de berbec! 11. Ai gusturi indraznete. Adevarat! 12. Open mind : Nu cu ochii se poate vedea in intuneric. Adevarat! Scorul 8 la 4. 8 adevaruri din 12!
Celalte 4 care nu sunt, pune-le pe seama ascendentului :o:Celelalte... scuse! :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt berbec ,dar sunt departe de toate acestea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×