Sari la conținut
Forum Roportal
maybe

Imbracamintea te face mai ..interesant?

Postări Recomandate

Dak esti proasta dar frumoasa imbracamintea normal ca-i urata,doar ii proasta nu?

Deci tre sa aratzi BETON shi capul plin de substantza cenusie.Dak nu esti RATATA.Dak nu artazi beton dar desteapta foc.Rezolvi totul invatza muuultt satzi faci o meserie care sa aduca muuuultzi bani shi restul ii priveshte pe chirurgi

hai sa fim seriosi k exagerezi mult de tot...cum adik daca esti prost si imbracat frumos tot prost esti :suicide: ...eu una nu am vazut pe vreo cineva si sa zic asta este destept pentru ca este frumos...fii serioasa :stars:)....sau tu esti urata? :huh: :rot: :wacko:

 

Imbracamintea spune multe despre personalitea celui ce-o poarta.

sa stii tu..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum cateva zile ma intorceam acasa cu autobuzul (335) si la una din statii s-au imbarcat 2 domnisoare imbracate foarte de ....vara!Am putut remarca cu cata usurinte se putea observa fundul uneia dintre ele din crampeiul de "fusta" daca o putem numi asa.Felete se duceau sa se intalneasca cu niste baieti... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic k fiecare are dreptul de a alege cu ce sa se imbrace....faptul k lumea te comenteaza este partea a 2 a ...si eu...sunt o fata mai trasnita ca sa zic asa...si se uita lumea destul de ciudat la mine...dar atata timp cat eu ma simt bine nu imi pasa de ce spune "lumea"...prietenii ma plac asa cum sunt si imi ajunge :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imbracamintea te face mai interesant , atata timp cat arati bine esti si admirata de cei din jur!Dar daca adopti un stil vulgar , nu starnesti decat privirile unor barbati pe masura , nu si admiratie!Astazi de dimineata , indreptandu-ma spre locul de munca , am vazut o domnisorica , cam "impopotonata" , care mi-a provocat hohote de ras in gand :crazy: era imbracata intr-un trening de bumbacel ROZ , adidasi , parul coafat de petrecere , nicidecum o frizura potrivita stilului sport , geanta (deloc potrivita , dar de asemenea ROZ), machiata cu un fard de ploape ROZ , buzele roz pal...iar ca si cand toate acestea nu erau de ajuns, avea si niste cercei lungi , de club , de asemnea ROZ!!! :crazy: Este la moda stilul sport-elegant , dar fratilor, eu nu voi ajunge niciodata sa port la trening geanta !!! Sa nu mai mentionez ca pe strada vad tot felul de pustoaice care , mai nou, au inceput sa poarte palarii roz !!! :tease: Cum sa mai admiri femeia din zilele noastre , cand se imbraca in halul asta :crazy: am ajuns sa cred ca nu mai au oglinzi acasa :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hainele il fac p om...si in aceste timpuri cred ca il fac prea mult...e trist pt ca sunt multe persoane inteligente si capabile dar au intaietate cele mai inzestrate fizic si mai putin imbracate"fizic si psihic"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hainele il fac p om...si in aceste timpuri cred ca il fac prea mult...e trist pt ca sunt multe persoane inteligente si capabile dar au intaietate cele mai inzestrate fizic si mai putin imbracate"fizic si psihic"

Ideea e ca ..trebuie sa mai si sti cum anume sa te imbraci.. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vai, ce-am mai ras! Sa va zic alta faza: acum o luna, era un frig dimineata de crapau pietrele, si in drum spre lucru vad o domnisoara la bratul unui baiat. Frumoasa, rupta din soare, nu neg.Haine la moda , dar: blugii aveau o talie supeeeeer joasa, si nu asta era problema. Problema era ca avea si o bluzita fff scurta si deasupra o gecuta (ca a lui JLo dintr-un videoclip), din aia umflata, cu gluga pufoasa dar ffff scurta si stramta pe talie.Deci pe gerul ala ea umbla cu shalele goale. Toata era vanata de frig. Oare aia nu simtea ca ar fi ceva in neregula cu felul in care s-a imbracat?

Si alta povestioara:am intrat intr-un magazin imbracata cam aiurea (am un stil de "boschetar" in zilele mele proaste :soc: adica plovar mai largut, pantalon larg cu multe buzunare, si geaca umflata lunga, a si bocancii maro), vanzatoarele asa urat se uitau la mine si mai aveau un pic sa ma dea afara(atata le trebuia!) Cam dupa o sapt trecusem peste "pasa proasta" si m-am imbracat mai dragutel, cu fustita, cu bluzita(nu va imaginati prostii, am un stil f decent si nu prea sexy), ...am intrat din nou in acel magazin (vanzatoarele nu ma mai tineau minte dupa figura) si sa vedeti ce frumos s-au purtat cu mine. Acum ar mai exista varianta ca poate si ele erau intr-o pasa proasta prima data.....dar nu cred.Pt ca nu e singura situatie de genul asta, mi se intampla frecvent.

 

Mda, haina nu il face pe om, pacat ca nu toti oamenii stiu asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vineri seara am vazut si eu ceva ce m-a socat. 2 domnisoare erau imbracate total aiurea. Una dintre ele avea balerini in picioare si pantaloni trei sferturi si bluzita destul de subtire pentru noiembrie.

Cealalta era imbracata intr-o fusta scurta fara ciorapi si SANDALE.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×