Sari la conținut
Forum Roportal
me and just me

-ce ii sperie pe barbati la o femeie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ai cunoscut tu femeie/barbat care sa nu fie fals?

Din fericire sunt casatorita cu unul dintre ei :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-a ascuns bine, inseamna.

Cred că da. :o:

 

 

Din fericire sunt casatorita cu unul dintre ei :)

Fericito. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai tocmai asta este problema majora ,sa ii zic asa,misterul ,daca nu ar fi atunci crezi ca barbati s-ar mai simti atrase de ele?

este ca si atunci cand o vezi goala de la inceput ,si ii poti citi gandurile exact cum este si ce gandeste.te-ar mai atrage o astfel de persoana?nimic nou ..decat ea si atat cunoscando de la inceput in toate ''colturile ei''

daca ar fi la fel ca un barbat te-ar mai atrage,caci deasta nu sunt ele intelese?te-ai simti atras de o femeie barbat?

Oricum dupa ani de experienta, stii exact ce sunt, cum gandesc si cum arata goale si da, exista o atractie deosebita. Mai ales cind stii exact cu ce te alegi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum dupa ani de experienta, stii exact ce sunt, cum gandesc si cum arata goale si da, exista o atractie deosebita. Mai ales cind stii exact cu ce te alegi.

nu stiu ,nu vreau sa generalizez,dar cred ca trebuie sa existe un fel de mister.daca e cineva exact ca tine nu te-ai plictisi?

si apoi stai langa o persoana o viata intreaga si tot nu reusesti sa o cunosti exact cum e ,nu am spuso eu a fost spus dinainte...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu ,nu vreau sa generalizez,dar cred ca trebuie sa existe un fel de mister.daca e cineva exact ca tine nu te-ai plictisi?

si apoi stai langa o persoana o viata intreaga si tot nu reusesti sa o cunosti exact cum e ,nu am spuso eu a fost spus dinainte...

D-aia stai, pt ca o cunosti. Cind o cunosti, n-ai surprize neplacute, nu o ranesti, pt ca stii exact ce nu-i place, totl este previzibil, deci, te poti relaxa sa o iubetsi din tot sufletul, fara sa-i mai faci calcule la urmatoarea miscare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In conditiile in care cred ca intrebarea se refera la calitatile sau defectele unei femei, sa le luam pe rand, in functie de gradele de comparatie (bine, stiu ca sunt mai multe - si grade si tipuri de femei):

 

1) De-ti vine s-o iei la fuga fara sa mai intorci capul: proasta, vulgara si inculta

 

2) De-ti vine sa pleci de langa ea: posesiva

 

3) De-ti vine sa alergi dupa ea ca un nebun: inteligenta, frumoasa si dintr-o data rece (chestia cu "rece" se potriveste pentru mine din ambele puncte de vedere).

 

Pentru mine cel putin, ar fi interesant un sondaj de opinie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In conditiile in care cred ca intrebarea se refera la calitatile sau defectele unei femei, sa le luam pe rand, in functie de gradele de comparatie (bine, stiu ca sunt mai multe - si grade si tipuri de femei):

 

1) De-ti vine s-o iei la fuga fara sa mai intorci capul: proasta, vulgara si inculta

 

2) De-ti vine sa pleci de langa ea: posesiva

 

3) De-ti vine sa alergi dupa ea ca un nebun: inteligenta, frumoasa si dintr-o data rece (chestia cu "rece" se potriveste pentru mine din ambele puncte de vedere).

 

Pentru mine cel putin, ar fi interesant un sondaj de opinie.

Punctul 3 este doar pt cei care nu au mai vazut. Cum sa alergi dupa ea? Nu e bine sa alergi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Punctul 3 este doar pt cei care nu au mai vazut. Cum sa alergi dupa ea? Nu e bine sa alergi.

 

Intai de toate ca e bine pentru organism sa mai faci si miscare.

 

Si tot intai de toate, nu cred ca ai cunsocut-o pe femeia la care ma refer eu, sau cel putin nu asa ca mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×