Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

unii zic ca protejeaza fata de uscaciune si de factorii externi( de vand soare etc)...atii ca imbacseste si ca " peste 10 ani o sa vad cum o sa arat)....voi ce credeti? eu ma dau cu fond de ten aproape zilnic :friends: ...si nu stiu ce as face fara el

pai depinde de ten... si eu il folosesc destul de des sa-mi acopar pistruii.

daca dauneaza... asta e! frumusetea e trecatoare. macar s-o ai asa cum trebuie atunci cand o ai :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e cum se portiveste tenului!asta cred k am explicat deja....adik si lichid pt ten gras si uscat si pudra pt cine are nevoie....eu cred k face bine oricui si e oarecum necesar...dar fiecare isi stabileste nevoile in functie de cat crede k merita tenului ei de mult..si in fct de hotararea de al avea misto in primii 20 d eani d eviata sau si in urmatorii 60!!!!! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai depinde de ten... si eu il folosesc destul de des sa-mi acopar pistruii.

daca dauneaza... asta e! frumusetea e trecatoare. macar s-o ai asa cum trebuie atunci cand o ai :)

 

 

daca ai un ten mixt, trebuie sa cauti foarte mult un fond de ten bun...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am 22 de ani,in curand 23 si sincera sa fiu nu imi amintesc sa fi folosit fondul de ten mai mult de 5 ori.Si atunci a fost musai pt.niste sedinte foto.Prefer sa scap de imperfectiunile dupa fata decat sa le acopar.Nu de putine ori am observat cum tenul meu este mai tanar decat al unei pustoaice de 17 ani care foloseste fondul de ten excesiv.Insa fiecare cu gusturile lui. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de la un timp eu folosesc unul de la Avon...mie imi place....credeti ca e de"proasta calitate"?

 

judeca si tu... pe fatza ta dai cu creme si fonduri de ten de 2 lei? ca orice e ieftin... fireste ca e mai slab calitativ.

 

eu folosesc L'Oreal cumparat din duty free, atunci cand am ocazia, sau chiar de afara. nu se compara produsele de la noi cu cele din UE, de exemplu, m-am convins de chestia asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna.am si eu doua chestii de spus pt cine a zis k pt tenu mixt e greu de gasit fond de ten.....ai mare dreptate.....si dc ai nevoie de ajutor eu am descoperit unu perfect si super callitativ..top 4 mondial..apropo de cea care a zis k punem creme de 2 lei pe fata!!!!!vreau sa o felicit sincer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bravo!chiar trebuie spus lucrurilor pe fata si asa e ce se inde la noi in magazine e dezastru!!!dc te intereseaza o discutie despre produse de calitate poti sa-mi dai un e-mail si-ti da idu meu si ne conversam!!!ink o data bravo tie !!!danutza_pdihko@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A-ti incercat fondul de ten de la Essence? Nu intentionez sa fac reclama nicidecum...are in componenta silicon si cashmere,pe langa alte minerale si vitamine de protectie...poate vi se pare ciudat si sunteti retincente in caz ca nu a-ti auzit de firma...dar vi-l recomand cu incredere;)

Din cauza formulei sale ,fie ca folositi unul matt sau lucios,hidrateaza pielea si o face fina ca si pielea de bebelus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×